جلسه معارفه سرپرست شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام برگزار گردید

جلسه معارفه مهندس نشان زاده سرپرست شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام در سالن جلسات این شرکت برگزار گردید.

 

امروز طی مراسمی با حضور  مهندس اشرف زاده مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و دیگر مدیران ارشد این شرکت و همچنین با حضور مدیران ارشد شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام در سالن اجلاس شرکت مهندس نشان زاده بعنوان سرپرست شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام معرفی شد.

 

در آغاز مراسم مهندس اشرف زاده مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تجلیل از مدیریت و دستاورد های مهندس امیری مدیرعامل پیشین پتروشیمی بندرامام اظهار داشت : پتروشیمی بندرامام همواره بعنوان یکی از بزرگترین مجتمع های صنعتی کشور می باشد که سیستم های بروز مدیریتی را بخوبی در خود پیاده سازی می کند و امیدوارم مدیریت جدید بتواند در راستای نوسازی مدیریت در بخش های مختلف موفق باشد و گام های تاثیر گذاری را بردارد.

وی همچنین تاکید کرد  صحت و سلامت کارکنان ، اخلاق اسلامی ، ارزشهای انسانی ، تولید مستمر ، بهره وری و مدیریت هزینه، اقتصاد مقاومتی ، حمایت از تولید داخلی ، توسعه تکنولوژی ، تولید پاک و استفاده از نیروهای جوان از جمله محورهای برنامه ریزی شده هلدینگ خلیج فارس است .

درادامه  این مراسم مهندس نشان زاده ضمن تبریک پیشاپیش بمناسبت فرارسیدن نوروز باستانی اظهار داشت: پتروشیمی بندرامام بعنوان یک سازمان برنامه محور  است و می بایست در راستای اهداف و چشم انداز از پیش مشخص شده حرکت کنیم همچنین مهم ترین شاخص پتروشیمی بندرامام منابع سرشار انسانی است که با وجود این نیروهای کاردان و متخصص می توان پیشرفت های چشم گیری را حاصل کرد.

در پایان مهندس نشان زاده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس امیری مدیرعامل پیشین پتروشیمی بندرامام یادآور شد: نقش بی بدیل مهندس امیری از شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام هیچ گاه فراموش نمیشود و  همه از الگوهای مدیریتی ایشان کمال استفاده را خواهیم کرد.

 

شایان ذکر است مهندس نشان زاده پیش از این مدیرعامل شرکت بسپاران بندرامام و مدیر تولید پتروشیمی بندرامام بوده است.

 

درباره این مطلب
واحد خبری:
منتشر شده توسط: احسان مظفر
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
ساعت انتشار: ۱۱:۲۶

اخبار مرتبط