جلسه هماهنگی مدیران و کارکنان شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام

جلسه هماهنگی مدیران و کارکنان شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام

در آخرین جلسه هماهنگی مدیریت ، سرپرستان و روسای واحد های مختلف شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام گزارش جمع بندی فعالیت ها و عملکرد شرکت های تابعه و نیز پتروشیمی کارون در سال ۱۳۹۶ مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

در این جلسه  مدیران ، سرپرستان و روسای ادارات ستادی و شرکت های تابعه گزارش سال ۱۳۹۶ واحد ها و شرکت های خود را ارائه نمودند و به ارائه دست آوردهای تولید ی ، فنی ، پروژه های بهبود و چالش ها و فرصت های پیش رو پرداختند . در این جلسه مهندس نشان زاده سرپرست شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام طی سخنانی با اشاره به ۳ دهه فعالیت این شرکت و تقدیر از تلاش مدیران قبلی در راه پیشبرد اهداف شرکت ، پیشرفت مجتمع عظیم پتروشیمی بندر امام را مرهون تلاش مدیریت و کلیه کارکنان در تمامی سطوح سازمان دانست و با توجه به چشم انداز سازمان بر ادامه مستمر فعالیت ها در راستای اهداف از پیش تعیین شده تاکید نمود .

مهندس نشان زاده با توجه به اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در کشور بر تولید اقتصادی با برطرف کردن موانع فرآیندی و رفع تنگناهای تامین خوراک تاکید نمود . وی همچنین با توجه به پروژه های برنامه ریزی شده در شرکت ،  تسریع در انجام پروژه ها و پیگیری تامین منابع مالی آنها را ضروری دانست .

 مهندس نشان زاده با تاکید بر تسریع در اصلاح ساختار و فرایند های موجود مجتمع لزوم فراهم آمدن شرایط حضور شرکت در بورس را از اولویت های مدیریت پتروشیمی بندر امام برشمرد . وی همچنین توجه ویژه به HSE را نه تنها ضروری دانست بلکه از HSE به عنوان ارزش سازش ناپذیر سازمان یاد کرد.

شایان ذکر است که جلسات هماهنگی هفتگی مدیران و سرپرستان شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام علاوه بر جلسات صبحگاهی روزانه شرکت های تابعه بصورت منظم و مستمر برگزار میگردد و در این جلسات مسائل مربوط به تولید شرکت ها ، HSE ، منابع انسانی و دیگر موارد مرتبط با شرکت مورد بحث و بررسی قرار میگرد. 

درباره این مطلب
واحد خبری:
منتشر شده توسط: آرش ببرافکن
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
ساعت انتشار: ۱۷:۳۶

اخبار مرتبط