بازدید سرپرست شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام از مجتمع پتروشیمی کارون

امروز ۲۰ فروردین ماه مهندس نشان زاده سرپرست شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام به همراه مدیران ارشد این شرکت از مجتمع پتروشیمی کارون بازدید نمودند.

در ابتدا مهندس نشان زاده سرپرست شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام به همراه مهندس صدیقی زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون و همچنین مدیران ارشد شرکت ها از واحد های تولیدی و عملیاتی پتروشیمی کارون بازدید کردند و بعد از آن جلسه ای مشترک را با حضور مدیران ارشد هر دو شرکت تشکیل و مسائل مختلفی را مورد نقد و بررسی قرار دادند.

در آغاز جلسه مهندس صدیقی زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون ضمن خیر مقدم به مدیران ارشد شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام اظهار داشت : پتروشیمی بندرمام همواره در کنار پتروشیمی کارون حضور داشته است و از زحمات مدیران و کارکنان این شرکت قدردانی نمود.

در ادامه جلسه  مهندس نشان زاده سرپرست شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام اظهار داشت : در گزارش سالانه ۱۳۹۶ پتروشیمی کارون حمایت از کالای ایرانی کاملا مشهود بود و انتظار       می رود  با توجه به سال جدید که سال حمایت از کالای ایرانی توسط رهبر انقلاب اسلامی نامگذاری شده است در همین مسیر با جدیت حرکت کرده و بیش از پیش کالاهای ایرانی را مورد استفاده قرار دهید.

مهندس نشان زاده خاطر نشان کرد : شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام بعنوان سهامدار عمده همواره شرکت پتروشیمی کارون را به لحاظ  رعایت مسائل و مباحث    HSE،   ایمنی ،  محیط زیست ،  بهداشت و همچنین کرامت انسانی کارکنان حمایت کرده است. وی افزود مبحث پرورش خلاقیت استعدادها و بهره وری در نیروی انسانی باعث می شود که هر سازمانی  بر چالش های بزرگ پیش رو فائق آید.

در پایان سرپرست پتروشیمی بندرامام بیان کرد : با توکل بر ذات مقدس احدیت و با بهره گیری از پتانسیل های مشترک دو شرکت می توانند از تجارب یکدیگر بهره گرفته و با هم افزایی ، درایت و توانمندی متخصصان و کارشناسان خود موجبات افزایش ظرفیت تولید واحد های مختلف را فراهم سازند.

شایان ذکر است بیش از ۹۸ درصد از سهام پتروشیمی کارون متعلق به شرکت سهامی پتروشیمی پتروشیمی بندرامام است.

درباره این مطلب
واحد خبری:
منتشر شده توسط: احسان مظفر
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
ساعت انتشار: ۱۵:۲۳

اخبار مرتبط