آیین تکریم و معارفه مدیران عامل پتروشیمی بندرامام برگزار گردید

جلسه تکریم و معارفه مهندس امیری مدیرعامل پیشین پتروشیمی بندرامام و مهندس رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با حضور مهندس ربیعی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس  و مدیران ارشد این شرکت در مجتمع پتروشیمی بندرامام برگزار گردید.

در آغاز جلسه مهندس امیری مدیرعامل اسبق پتروشیمی بندرامام ضمن خیر مقدم به مدعوین و ابراز خوشحالی بخاطر حضور در بین همکاران اظهار داشت : پتروشیمی بندرامام در رشد صنعت پتروشیمی کشور نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است  و همگی باعث افتخارمان است که در  چنین  سازمانی پرورش یافتیم.

در ادامه جلسه مهندس نشان زاده سرپرست پیشین شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام ضمن خیرمقدم به مهمانان و همکاران عنوان کرد : سعی کردیم در مدتی که شرکت امانتی در دست ما بود با نهایت صداقت و شفافیت امور محوله را انجام دهیم و امیدوارم که به این مهم دست پیدا کرده باشیم ، وی افزود :  برای مهندس رستمی در ادامه این راه آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

در ادامه این جلسه مهندس رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همکاران اظهار داشت : شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام همیشه منشاء خیر و برکت برای منطقه و کشور بوده است و بنده بسیار مفتخرم که در این مجموعه پرورش یافتم و امروز دوباره به خانه خودم بازگشتم.  پتروشیمی بندرامام افتخارات و دستاوردهای بسیاری در گذشته کسب کرده است و حفظ و ادامه آن ها وظیفه اصلی ما در شرکت خواهد بود.

در پایان جلسه مهندس ربیعی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات مهندس امیری مدیرعامل پیشین و همچنین مهندس نشان زاده سرپرست پتروشیمی بندرامام خاطرنشان کرد : باعث مسرت و خوشحالی است که در این ایام پر فضیلت در خدمت همکاران در این مجموعه بزرگ هستم  ،  وی افزود : همگی بر نقش و جایگاه پتروشیمی بندرامام در صنعت پتروشیمی کشور  واقف هستیم و ماموریت همه ما حفظ این جایگاه بلکه ارتقاء هرچه بیشتر این مجموعه عظیم است.

مهندس ربیعی اظهار داشت : شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام از لحاظ ظرفیت بخش قابل توجهی از  ظرفیت هلدینگ خلیج فارس را در اختیار دارد و از این رو مباحث تولید و مالی این مجتمع بسیار برای هلدینگ حائز اهمیت است.

در پایان مهندس ربیعی افزود : می بایست با ایجاد یک فضای صمیمی ، دوستانه و سرشار از همدلی و همچنین با تدوین برنامه های دقیق و منظم برای ارتقاء ، سود آوری ، ایجاد رفاه هر چه بیشتر برای کارکنان و همچنین ایجاد اشتغال تلاش کنیم .

                                    

درباره این مطلب
واحد خبری:
منتشر شده توسط: احسان مظفر
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
ساعت انتشار: ۱۱:۰۳

اخبار مرتبط