نشست صمیمی مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام با فعالان و علاقه مندان ورزشی

جلسه هم اندیشی کارکنان فعال و علاقه مندان عرصه ورزش شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام با مدیریت ارشد این شرکت برگزار گردید.

نشست صمیمی مهندس رستمی مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام با فعالان و علاقه مندان ورزشی این شرکت در سالن جلسات مجتمع برگزار شد. در این جلسه مباحث مختلف ورزش شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و همه فعالان و علاقه مندان در بخش های مختلف ورزشی نقطه نظرات خود را پیرامون فعالیت های رشته های مختلف  ورزش بیان نمودند.

طی این جلسه مهندس رستمی مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام ضمن خیرمقدم به همکاران و حاضرین جلسه اظهار داشت : امروزه ورزش به یک اصل مهم در زندگی تبدیل شده است به همین جهت می بایست فضایی را ایجاد کرد که همه کارکنان و خانواده ها استفاده حداکثری از امکانات و تجهیزات ورزشی را جهت نشاط و سلامت داشته باشند و همچنین کسانی هم که ورزش نمی کنند در فضای ورزشی قرار گرفته و علاقه مند به شروع آن شوند.

مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام افزود : پتروشیمی بندرامام تا کنون در حوزه های ورزش حرفه ای و ورزش همگانی  فعالیت های بسیاری انجام داده است و در همین راستا می بایست اهتمام به ورزش همگانی ، ساماندهی ورزش در مجتمع ، عمومی سازی ورزش برای کارکنان و خانواده ها ، شناسایی علاقه مندان ورزشی در شرکت های تابعه و ادارات ستادی را جهت ترویج ورزش در رشته های مختلف در دستور کار خود قرار دهیم.

در پایان مهندس رستمی خاطرنشان کرد : بمنظور ارتقاء و ترویج فرهنگ  ورزش برای کارکنان با بهره مندی بیشتر از امکانات موجود ورزشی و همچنین بالا بردن سطح کیفی  ورزش و امکانات رفاهی خانواده ها باید مطالعه روش های اجرایی فعالیت های ورزشی و  در صورت لزوم بازنگری در روش های اجرایی ورزشی را با جدیت انجام دهیم. وی با اشاره به برگزاری تمرینات و مسابقات ورزشی مستمر و مداوم بر انجام فعالیت های ورزشی در رشته های مختلف و برگزاری مسابقات لیگ ورزشی در سطح شرکت ها تاکید نمود.

 

درباره این مطلب
واحد خبری:
منتشر شده توسط: احسان مظفر
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۱۹
ساعت انتشار: ۱۳:۳۶

اخبار مرتبط