کسب مقام سوم المپیاد علمی و عملیاتی آتش نشانان توسط پتروشیمی بندرامام

پنجمین المپیاد علمی-عملیاتی آتش نشانان صنایع پتروشیمی به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی رقابت ها و ایجاد تغییرات کاربردی با استفاده از روش های نوین به میزبانی  شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت پلیمر کرمانشاه برگزار شد.

پنجمین المپیاد علمی عملیاتی (ورزشی) آتش نشانان صنایع پتروشیمی با حضور ۱۹ تیم از سراسر کشور از ۲۳ آبان ماه آغاز و طی ۳ روز برگزار گردید . تیم های حاضر در این رقابت ها شامل ۸ از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر ، ۵   تیم از   شرکت های مستقر در منطقه عسلویه  ،  ۲ تیم   از   کرمانشاه   و    همچنین   دیگر   مناطق   عملیاتی   صنایع   پتروشیمی    از جمله مجتمع های پتروشیمی اراک ، مهاباد ، ایلام و لرستان بوده اند.

این دوره از مسابقات در دو مرحله علمی و عملیاتی انجام پذیرفت ، مرحله علمی به صورت آزمون و  بخش عملیاتی در ۴ بخش تخصصی برگزار شد که این بخش ها شامل بالا رفتن از طناب ، بالا رقتن از نردبان طنابی ، حمل مصدوم ، دو ومیدانی ۱۰۰ متر و دو و میدانی سرعت بود و   شرکت کنندگان در این مراحل  به صورت انفرادی و تیمی به رقابت پرداختند.

در این دوره تیم پتروشیمی بندرامام با ۸ نفر در رقابت ها شرکت نمود که آقای بهراد عیدی وند در بخش بالا رفتن از طناب و همچنین آقای امید امرالهی در بخش حمل مصدوم موفق به کسب مقام نخست مسابقات شدند و در مجموع تیمی ، تیم پتروشیمی بندرامام موفق به کسب عنوان سوم این رقابت ها شد.

شایان ذکر است المپیاد علمی-عملیاتی آتش نشانان صنایع پتروشیمی با هدف ایجاد انگیزه و نشاط در میان آتش نشانان ، افزایش توانایی و قابلیت های ذهنی و جسمی ، بالا بردن مهارت عملیاتی در شرایط اضطراری ، تبادل تجارب عملیاتی و ایجاد رقابت سالم در نیروهای آتش نشان برگزار می شود که در پایان هر دوره تیم های اول ، دوم و سوم به مسابقات سراسری وزارت نفت راه پیدا خواهند کرد.

 

درباره این مطلب
واحد خبری:
منتشر شده توسط: احسان مظفر
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
ساعت انتشار: ۱۵:۳۹

اخبار مرتبط