برگزاری جشنواره بهداشت ، محیط زیست ، ایمنی و آتش نشانی در مجتمع پتروشیمی بندرامام

جشنواره ایمنی ، محیط زیست و آتش نشانی (HSE) با حضور مدیریت ارشد و کارکنان شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام و دیگر مدیران میانی در مجتمع پتروشیمی بندرامام برگزار گردید.

شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام صبح روز دوشنبه ۲۸ آبان ماه بمناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی و همچنین هفته پدافند غیرعامل جشنواره ایمنی ، محیط زیست و آتش نشانی را باحضور مدیرعامل شرکت ، قائم مقام ، مدیر تولید ، رئیس  HSE و دیگر مدیران ارشد و میانی شرکت در سالن تشریفات مجتمع پتروشیمی بندرامام برگزار نمود.

طی این مراسم مهندس حمیدرضا رستمی مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم و آغاز هفته وحدت اظهار داشت :        می بایست همواره با هوشیاری به محیط اطراف ، دقت نظر بالا ، آگاهی از موضوعات فنی و عملیاتی در جهت تولید مستمر بدون حادثه گام برداریم و در کنار آن همین موضوع را فرهنگ سازی کنیم و برای جامعه پیرامون خودبه اشتراک بگذاریم.

در ادامه مدیرعامل پتروشیمی بندرامام گزارشی از کلیه اقدامات شرکت در راستای برطرف نمودن مشکلات معیشتی کارکنان ارائه نمود و در پایان یاد و خاطره درگذشتگان حادثه میترینگ پتروشیمی بندرامام را گرامی داشت.

شایان ذکر است ۷ مهرماه بعنوان روز ایمنی و آتش نشانی و ۲۳ تا ۲۹ آبان ماه بعنوان هفته پدافند غیرعامل عنوان می شوند که بدلیل تقارن با ایام محرم ، در ۲۸ آبان ماه  پتروشیمی بندرامام مراسم و جشنواره ای را با هدف تقدیر و ارج نهادن به زحمات کارشناسان و کارکنان اداره HSE برگزار نمود و طی مراسم تعدادی از کارکنان نمونه اداره  HSE  مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند.

 

درباره این مطلب
واحد خبری:
منتشر شده توسط: احسان مظفر
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
ساعت انتشار: ۱۵:۵۲

اخبار مرتبط