در راستای ارتقاء سطح کیفی و تعالی سازمانی صورت گرفت / برگزاری خودارزیابی توانمندی فرآیندهای سازمانی در پتروشیمی بندرامام

 

تمامی فرآیندهای سازمانی شرکت پتروشیمی بندرامام  در ۲۱ روز توسط ارزیابان داخلی شرکت مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی بندرامام ، در راستای ارتقاء سطح کیفی و تعالی سازمانی    برنامه  خود ارزیابی توانمندی فرآیندهای سازمانی بر اساس مدل تک چی و ‪ PCF  ( چارچوب دسته بندی فرآیندی) از ۱۸ تیرماه تا ۷ مرداد ماه به مدت ۲۱ روز در مجتمع پتروشیمی بندرامام توسط یک گروه ارزیاب ۱۵ نفره از کارشناسان و متخصصان پتروشیمی بندرامام انجام شد.

این خود ارزیابی با حضور و مشارکت ۱۳۰ نفر از مدیران، مسئولین و کارشناسان مختلف شرکت در ۱۳ جلسه صورت گرفت.

در همین راستا پیش از ۳۰۰ فرآیند سازمانی پتروشیمی بندرامام توسط ارزیابان و کارشناسان با دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

گفتنی است مدل ارزیابی تک چی متعلق به شرکت تک چی می باشد که بعنوان فعال در زمینه اندازه گیری و عارضه یابی پیشرفته سازمانی در کشور فعالیت می کند. این درحالیست که بر اساس مطالعه و بررسی های صورت گرفته بیش از ۳۰۰ شرکت ایرانی توسط شرکت تک چی و با مدل ارزیابی تک چی بومی و  منطبق با فرهنگ و ساختار شرکت های ایرانی تعریف شده اند.

شایان ذکر است شرکت پتروشیمی بندرامام در اردیبهشت ماه سال جاری یک دوره آموزشی ۵ روزه را تحت عنوان تربیت ارزیابان داخلی فرآیندهای سازمانی بر اساس مدل تک چی و PCF برگزار نمایید.

 

درباره این مطلب
واحد خبری:
منتشر شده توسط: احسان مظفر
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۱۶
ساعت انتشار: ۱۳:۵۱

اخبار مرتبط