ورزش

پتروشیمی بندرامام به عنوان قطب صنعت کشور در عرصه  تولیدات محصولات پتروشیمی و بمنظور حمایت از جامعه ورزشی کشور در چهارچوب سیاستهای کلان نظام جمهوری اسلامی , نهادینه نمودن بنیانهای ورزشی , بصورت حضور در ورزش حرفه ای کشور و اجرای ورزش همگانی در بین خانواده ها را رسالتی میداند بر خویشتن که,  الگو باشد  در راستای گسترش فضای ورزشی و نشان دادن جایگاه والای سلامتی  و شادابی در بین خانوادها  و همچنین پیشگیری از انحرافات اجتماعی.

از این رو در عرصه لیگ برتر و حرفه ای کشور در رشته های بسکتبال و پینگ پنگ آقایان و شطرنج بانوان  نقش آفرینی مینماید که این مهم باعث ایجاد انگیزه بیشتر  جهت روی آوردن به امر ورزش و تفریحات سالم و بروز هیجانات درونی و ابراز نمودن احساسات در حین برگزاری مسابقات , بویژه در بین فرزندان محروم شهرستان ماهشهر میباشد.

هدف دیگر باشگاه آموختن فرهنگ ورزش  کردن با هدف مشخص و تلاش برای رسیدن به هدف است .
معرفی بازیکنان بومی این شهرستان از طریق باشگاه پتروشیمی بندرامام به تیم های لیگ برتر و ملی کشور به خوبی گویای این مطلب است.

امور ورزش بندرامام از سال ۱۳۷۰ رسما“ فعالیت خود را بصورت همگانی  و حرفه ای آغاز نمود. در ابتدای امر با شرکت در مسابقات استانی و کشوری توانست امتیاز حضور در مسابقات لیگ برتر کشور را در سال۱۳۷۶ بدست آورد.

و در سال ۱۳۹۳ با تاسیس باشگاه پتروشیمی بندرامام به کار خود رسمیت بیشتر بخشید.

درباره این برگه
تاریخ آخرین بروزرسانی: ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

« بازگشت به صفحه اصلی