در راستای حضور موثر و تصمیم گیری مناسب در پتروشیمی بندرامام صورت پذیرفت / حضور دوره ای مدیران عامل شرکت ها بعنوان کشیک مجتمع

1 ژانویه، 2019 توسط در بخش اخبار و رسانه با ۰ و 0

شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام به منظور حضور موثر مدیران  و تصمیم گیری مناسب در شرایط مختلف ، مدیران عامل شرکت های تابعه خود را به صورت دوره ای بعنوان کشیک مجتمع معرفی خواهد کرد.

بنا به درخواست مهندس رستمی مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام و همچنین طبق برنامه ریزی های تدوین شده و هماهنگی های از پیش مشخص شده و به منظور نظارت دائمی و موثر مدیریت در زمان ها و شرایط مختلف مجتمع ، از این پس  مدیران عامل شرکت های فرآورش ، بسپاران ، کیمیا ، خوارزمی ، آب نیرو و کارون به صورت دوره ای و چرخشی به عنوان کشیک مدیران مجتمع معرفی خواهند شد تا کلیه مسئولیت ها و تصمیم گیری های شرکت به عهده کشیک وقت  باشد .

گفتنی است حضور مدیرعامل شرکت تابعه بعنوان کشیک مجتمع نه تنها برای نظارت دائمی بر تمام امور شرکت است بلکه کلیه مدیران و مسئولان   میانی  شرکت  می توانند در  شرایط خاص ، فوریت های عملیاتی و نیز شرایط بحران با کشیک وقت شرکت موضوع را مطرح نمایند و  هماهنگی های لازم را بعمل آورند .

شایان ذکر است شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام از شش شرکت تابعه فرآورش ، بسپاران ، کیمیا ، خوارزمی ، آب نیرو  و کارون تشکیل شده است .

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام می باشد.