طی مراسمی صورت پذیرفت / رونمایی از خودروهای جدید آتش نشانی پتروشیمی بندرامام

10 ژوئن، 2019 توسط در بخش اخبار و رسانه با ۰ و 0

شرکت پتروشیمی بندرامام طی مراسمی از خودروهای جدید آتش نشانی خود که مجهز به بروزترین امکانات و قابلیت های آتش نشانی و اطفاء حریق می باشند ، رونمایی کرد.

————————————————————————————————————————————————————————————————————–

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی بندرامام روز یکشنبه ۱۹ خردادماه سال جاری مراسمی با حضور مهندس رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و نیز دیگر مدیران ارشد شرکت به منظور رونمایی از خودروهای جدید آتش نشانی برگزار گردید و طی آن تمامی قابلیت های خودروها توسط کارشناسان اداره HSEپتروشیمی بندرامام برای حاضرین به نمایش درآمد.

گفتنی است شرکت پتروشیمی بندرامام از سال گذشته به منظور ارتقاء سطح آمادگی و بهبود عملکرد در برابر شرایط اضطراری و حوادث احتمالی اقدام به تهیه ۳ دستگاه خودرو آتش نشانی به همراه به روزترین و پیشرفته ترین امکانات ایمنی و اطفاء حریق نمود.

این درحالیست که خودروهای تهیه شده در دو مدل مختلف هستند  که یک مدل مجهز  به بوم ۲۲ متری ، ۲ مانیتور پرتاب بلند کنترل از راه دور ، دستگاه ژنراتور برق ، پمپ آب با ظرفیت  ۷ هزار و ۵۰۰ لیتر در دقیقه ، سیستم اختلاف آب و فوم اتوماتیک به همراه یک تاور (Tower) 5 متری هیدرولیک به منظور تامین روشنایی محل عملیات با کنترل برقی و زاویه نور ۳۶۰ درجه می باشد.

می توان افزود ۲ دستگاه دیگر که از آنها خودروهای چند منظوره اطفاء حریق یاد می شود دارای قابلیت ها و تجهیزات تخصصی و بسیار کاربردی در حوزه صنعت است که مجهز به ۲ مانیتور پرتاب بلند کنترل از راه دور ، پمپ آب ۷ هزار و ۵۰۰ لیتر در دقیقه ، سیستم فوم اتوماتیک و دقیق ، سیستم پاشیدن پودر ، قابلیت استفاده همزمان آب و پودر توسط مانیتور مجزا ، ریل هوز برقی ۳۰ متری برای بالا بردن سرعت عمل در اطفاء حریق ، ژنراتور برق ، تاور (Tower) 5 متری هیدرولیک به منظور تامین روشنایی محل عملیات با کنترل برقی و زاویه نور ۳۶۰ درجه می باشند.

شایان ذکر است شرکت پتروشیمی بندرامام همواره در حوزه HSE و محافظت مناسب از تجهیزات صنعتی و به ویژه نیروی انسانی اقدامات بسیاری اجرا نموده و در همین راستا  با تحقیق و بررسی مناسب از کاربرد دستگاه های مختلف ، اقدام به تهیه اینگونه خودروهای آتش نشانی کرده است.

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام می باشد.