مانور دورمیزی شرکت آب نیرو بندرامام برگزار شد

19 دسامبر، 2018 توسط در بخش اخبار و رسانه با ۰ و 0

شرکت آب نیرو با مشارکت کمیته بحران پتروشیمی بندرامام به منظور بالا بردن سطح آمادگی و تصمیم گیری مدیران و کارشناسان خود مانور دورمیزی را در سطح مجتمع برگزار نمود.

شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام صبح روز دوشنبه ٢۶ آذرماه مانور دورمیزی را در قالب سناریوی قطع ورودی گاز مجتمع و در پی آن قطع برق کل مجتمع با حضور رئیس مجتمع شرکت آب نیرو، رئیس بهره برداری شرکت آب نیرو، رئیس آتش نشانی پتروشیمی بندرامام ،رئیس پدافند غیرعامل پتروشیمی بندرامام و نیز دیگر مدیران شرکت برگزار کرد. 

این سناریو با الگوبرداری از حوادث واقعی  توسط کمیته بحران مجتمع و شرکت آب نیرو بندرامام تدوین شده بود تا به صورت فرضی مدیران و کارشناسان شرکت را در شرایط اضطراری و بحرانی قرار داده و موفق شوند علاوه بر بالا بردن سطح آمادگی و تصمیم گیری خود ، به کلیه نقاط ضعف و قوت مجموعه پی ببرند تا در صورت لزوم پیشگیری و پیش بینی های لازم را اعمال کنند.

گفتنی است طبق سناریو از پیش مشخص شده کلیه مراحل این مانور تحت فرماندهی و مدیریت رئیس مجتمع شرکت آب نیرو بندرامام در مدت زمان ٨٠ دقیقه انجام پذیرفت و با موفقیت خاتمه یافت.

شایان ذکر است شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام از شش شرکت تابعه فرآورش ، بسپاران ، کیمیا ،خوارزمی ، آب نیرو و کارون تشکیل شده است که در میان آن ها شرکت آب نیرو بندرامام وظیفه تامین برق ، آب و انرژی مجتمع را به عهده دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام می باشد.