نشست صمیمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با کارکنان رسمی

۱۱ مهر، ۱۳۹۸ توسط در بخش اخبار و رسانه با ۰ و 1

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با جمعی از کارکنان رسمی این شرکت نشست صمیمی و جلسه هم اندیشی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام روز دوشنبه ۸ مهرماه سال جاری نشست صمیمی با حضور حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و نیز دیگر مدیران ارشد ستادی و عملیاتی شرکت با جمعی از کارکنان رسمی پتروشیمی بندرامام در سالن کنفرانس مجتمع برگزار شد.

طی این جلسه موضوعات و مباحث مختلفی از جمله ودیعه مسکن ، تعدیل مدرک تحصیلی ، منازل سازمانی و غیره از سوی کارکنان حاضر در جلسه مطرح شد و مدیرعامل پتروشیمی بندرامام و نیز دیگر مدیران به سوالات و خواسته های کارکنان پاسخ دادند.

در ادامه جلسه حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در خصوص انواع استخدامی ها و چالش های موجود در این حوزه که  از ابتدای کار شرکت وجود داشته است ، توضیحاتی ارائه کرد   و فعالیت هایی که طی یک سال گذشته در حوزه منابع انسانی در سطح هلدینگ خلیج فارس و پتروشیمی بندرامام انجام شده را شرح داد.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در ادامه توضیحاتی از طرح های در دست اقدام شرکت مانند چارت جدید سازمانی و طرح طبقه بندی مشاغل به حاضرین در جلسه ارائه داد.

شایان ذکر است مدیرعامل پتروشیمی بندرامام از سال گذشته به صورت دوره ای نشست ها و جلساتی را با کارکنان رسمی ، پیمانی ، قراردادی (معین و موقت) و پیمانکاری شرکت برگزار می نماید و طی این جلسات علاوه بر شنیدن خواسته های کارکنان در بخش های مختلف  در خصوص نحوه خدمات دهی به آنها هم گفتگو و تبادل نظر می کند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام می باشد.