طرح ورزش صبحگاهي در مجتمع پتروشيمي بندرامام

كد خبر: 757
تاریخ ایجاد: 14 دی 1395

با هدف ايجاد نشاط و شادابي،طرح ورزش صبحگاهي در مجتمع پتروشيمي بندر امام برگزار مي گردد.

شاپور ياوري مدير عامل باشگاه ورزشي پتروشيمي بندر امام با اعلام اين خبر اظهار داشت:با توجه به رويكرد مديريت ارشد شركت سهامي پتروشيمي بندر امام در راستاي ارتقاء بازدهي و سلامت همكاران شاغل و حضور نيروي انساني شاداب و پاسخگو در محيط كار ، اين باشگاه از هفته جاري اقدام به برگزاري طرحي با نام "ورزش صبحگاهي" در اين مجتمع نموده است.

ياوري با اشاره به اهميت ورزش در حفظ سلامتي كاركنان افزود: ورزش صبحگاهي به فعاليت ها و تمرينات جسماني سبك گفته مي شود كه در ابتداي صبح انجام مي گيرد و نقش موثري كه اين نوع تمرينات در تندرستي و نشاط ايفا مي كند،باعث گرديده ورزش صبحگاهي به عنوان يك پديده جهاني معرفي شود.

وي در پايان بيان داشت:آمارهاي جهاني حكايت از افزايش بيماري هاي قلبي ، فشارخون و ديابت دارد و اين بيماري ها به صورت نهفته آينده فرد را هدف قرار خواهد داد لذا بهترين ابزار براي مقابله با اين بيماري ها ي نهفته ورزش و تحرك مي باشد.

شايان ذكر است طرح ورزش صبحگاهي كه با مشاركت گسترده كاركنان شاغل در شركت سهامي پتروشيمي بندر امام در روز دوشنبه هفته جاري برگزار گرديد و بر طبق برنامه ريزي صورت گرفته روزهاي زوج به مدت پانزده دقيقه قبل از آغاز روز كاري برگزار و ادامه خواهد يافت.


 

سامانه جلسات هیئت مدیره