پتروشیمی بندر امام شیمی‌دُر تهران را نقره‌داغ کرد/ پایان کار شاگردان شاهین‌طبع در دور مقدماتی با صدرنشینی در گروه فرد

كد خبر: 827
تاریخ ایجاد: 12 اردیبهشت 1396


تیم پتروشیمی بندر امام مقابل تیم شیمی‌دُر تهران به یک پیروزی قاطعانه دست پیدا کرد و با صدرنشینی در گروه فرد این رقابت‌ها به کار خود پایان داد.

تیم پتروشیمی بندر امام عصر امروز در سالن اندیشه شهرک بعثت از تیم شیمی‌دُر تهران پذیرایی کرد.

در این دیدار شاگردان مهران شاهین‌طبع آغاز خوبی نداشتند و نتیجه کوارتر نخست را با حساب 19 بر 11 به میهمان تهرانی خود واگذار کردند.

در کوارتر دوم نیز برتری شیمی‌دُر تهران ادامه پیدا کرد و اختلاف امتیازات به عدد 15 هم رسید، اما کار به اینجا ختم نشد و شاگردان مهران شاهین‌طبع به یک باره متحول شدند و امتیازات از دست رفته را جبران کرده و در لحظات پایانی نیمه نخست با یک پرتاب از راه دور و 3 امتیازی توسط دنیل جانسون از شیمی‌دُر تهران پیش افتادند.

این کوارتر در نهایت 30 بر 19 به سود پتروشیمی بندر امام رقم خورد تا نیمه نخست در مجموع 41 بر 38 به نفع این تیم به پایان برسد.

در نیمه دوم و کوارتر سوم این دیدار نیز با رقم خوردن نتیجه عجیب 41 بر 23 به سود پتروشیمی بندر امام، بازی در مجموع 82 بر 61 به سود مهران شاهین‌طبع و شاگردانش شد تا مصطفی هاشمی و شاگردانش دیگر حرفی برای گفتن نداشته باشند.

در کوارتر چهارم و پایانی این دیدار نیز بازی برتر پتروشیمی بندر امام ادامه پیدا کرد و نتیجه این وقت یک چهارم 30 بر 20 به سود این تیم شد تا در پایان مردان مهران شاهین‌طبع با حساب 112 بر 81 پیروز قاطع این مصاف شده و شیمی‌دُر تهران را نقره‌داغ کنند.

پتروشیمی بندر امام با این پیروزی به کار خود در دور مقدماتی این رقابت‌ها پایان داد و با 49 امتیاز صدرنشین بلامنازع جدول گروه فرد این مسابقات لقب گرفت.

سامانه جلسات هیئت مدیره