پتروشیمی بندر امام دومین گام را هم با پیروزی برداشت/ شاهین‌طبع و شاگردانش در یک قدمی قهرمانی

كد خبر: 833
تاریخ ایجاد: 03 خرداد 1396

به گزارش خبرگزاری فارس ، دومین دیدار از مرحله فینال لیگ برتر بسکتبال کشور عصر امروز در سالن اندیشه شهرک بعثت بندر ماهشهر برگزار شد و تیم‌های پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان برای بار دوم در این مرحله به مصاف هم رفتند.

در این دیدار کوارتر نخست با برتری 19 بر 15 پتروشیمی بندر امام همراه بود اما کوارتر دوم نفت آبادان نتیجه را 21 بر 15 به سود خود رقم زد تا هماد سامری و شاگردانش نیمه نخست را با پیروزی 36 بر 34 به رختکن بروند.

در نیمه دوم و کوراتر سوم این مصاف پتروشیمی بندر امام با رقم زدن نتیجه عجیب 31 بر 9 با اختلاف 20 امتیاز از میهمان آبادانی خود پیش افتاد. کوارتر چهارم نیز 19 بر 17 به سود تیم میزبان رقم خورد تا مهران شاهین‌طبع و شاگردانش در مجموع با حساب 84 بر 62 به پیروزی برسند و در یک قدمی قهرمانی قرار بگیرند.

پتروشیمی بندر امام با این پیروزی در مجموع 2 بر صفر از پالایش نفت آبادان پیش افتاد و برای بالا سر بردن جام قهرمانی این دوره از مسابقات تنها به یک برد دیگر نیاز دارد.

دیدار سوم این دو تیم پنج‌شنبه همین هفته چهارم تیر ماه در سالن 17 شهریور آبادان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تماشاگران آبادانی بر خلاف بازی روز گذشته در بازی امروز اجازه حضور پیدا نکردند. این تصمیم با توافق مسؤولان دو باشگاه و به دلیل حاشیه‌ها و درگیری‌های بازی دیروز گرفته شد و هواداران پتروشیمی بندر امام نیز در بازی سوم در آبادان اجازه حضور نخواهند داشت.

بازی نخست این دو تیم روز گذشته با برتری 80 بر 74 پتروشیمی بندر امام به پایان رسیده بود.

سامانه جلسات هیئت مدیره