در شركت سهامي پتروشيمي بندرامام برگزار گرديد مانور عملياتي حراست با مشاركت پايگاه بسيج و اداره ايمني

كد خبر: 848
تاریخ ایجاد: 14 تیر 1396

در پي برنامه ريزي  و هماهنگي هاي صورت گرفته ، مانور عملياتي مشتركي با مشاركت واحدهايي از حراست ، پايگاه بسيج و اداره ايمني پتروشيمي بندر امام در سطح مجتمع برگزار گرديد.

اين مانور كه با هدف انسجام بيشتر ميان نيروهاي حراستي و بسيج مجتمع و به منظور بالابردن ضريب حفاظتي و هماهنگي عملياتي بين واحدهاي اجرائي و با استفاده از امكانات و تجهيزات مكفي صورت پذيرفت، منجر به نتايج بسيار مطلوبي گرديد .

 طي اين مانور آقاي عالي پور رئيس حراست پتروشيمي بندرامام ضمن تقدير و تشكر از نيروهاي عملياتي و همچنين با ياددآوري آيه شريفه « وأعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا »  اذعان نمود كه شما برادران بسيجي و همكاران حراستي امروز به حبل اللّه چنگ زديد و دست يابي به حبل الله انسان را به خدا نزديك مي كند و  با توحيد كلمه و اتحاد عملياتي مصداق اين آيه شريفه شده ايد.

عالي پور در ادامه اظهار داشت: شما با اين مانور در اين صراط مستقيم و در جهت ارتقاء ضريب امنيتي بخشي از سرمايه هاي ملّي كشور اسلامي خود قدم برداشته ايد و امروز شما در اين گرماي طاقت فرسا خدمتي مي كنيد كه به عنوان عمل صالح در نامه كردارتان ثبت مي گردد.

در پايان رئيس حراست پتروشيمي بندرامام افزود :  انتظار مي رود كه هريك از شما در طي اين مانورها تجارب خوبي بدست آوريد و به واسطه اين تجارب به تدريج توان عملياتي و انسجام سازمان را ارتقاء دهيد و به نقاط مطلوب نزديك تر كنيد.

در پايان عمليات مذكور  مهندس نشان زاده مدير توليد شركت سهامي پتروشيمي بندرامام  با شركت در جمع نيروهاي عمل كننده ضمن تشكر از رؤساي محترم حراست و بسيج مجتمع و نيروهاي حاضر در عمليات ، طي سخناني اظهار نمود كه اولين پيام اين مانور ، همكاري، همدلي و همچنين وحدت نيروهاي حراست و بسيج بوده و اميدوارم اين قبيل همكاري ها الگوئي جهت همدلي دربين ديگر واحدهاي مجتمع شده و به اين طريق بتوانيم به اهداف عالي سازماني دست يابيم .

سامانه جلسات هیئت مدیره