همايش روساي مجتمع هاي صنايع پتروشيمي به ميزباني پتروشيمي بندرامام

كد خبر: 850
تاریخ ایجاد: 24 تیر 1396

عملکرد مجتمع های تولیدی از ابتدای سال تا پانزدهم تیرماه در زمینه تولید و صادرات نشان دهنده بهبود عملکرد نسبت به مدت مشابه پارسال است.

به گزارش خبرنگار نیپنا، چهل و نهمین اجلاس روسای مجتمع های پتروشیمی کشور با رویکرد ایجاد فضای هم اندیشی و انتقال تجارب عملیاتی میان مدیران اجرایی با هماهنگی مدیریت کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی و میزبانی پتروشیمی بندر امام در مجموعه آفتاب چغاخور برگزار شد.
بر اساس این گزارش،در این اجلاس گزارش عملکرد تولید صنعت پتروشیمی تا پانزدهم تیرماه ارائه شد که نشان دهنده بهبود شرایط تولید محصولات مختلف پتروشیمی نسبت به دوره مشابه در سال 95 بود و شرکت ها توانستند به رکوردی جدید در زمینه تولید دست یابند.
در این اجلاس بر لزوم افزایش تولید اشاره شد و با توجه به اقدام های صورت پذیرفته مشارکت شرکت های پتروشیمی در واحد های بالادست با هدف تامین خوراک و همچنین توجه ویژه به نگهداری و تعمیرات با هدف تولید پایدار مورد تاکید قرار گرفت.
اين گزارش مي افزايد: سرپرست مديريت HSE شركت ملي صنايع پتروشيمي نيز در اجلاس روساي مجتمع هاي پتروشيمي كشور ابراز اميدواري كرد كه اين گردهمايي فرصت هاي مناسب تعاملات را براي بهبود شرايط در حوزه هاي نگهداري و تعميرات ، بهره برداري ، خدمات فني و HSE فراهم آورد.

سعید باغبانی با ارائه گزارشی درباره وضعیت آلاینده ها در منطقه عسلویه و توضیحاتی درباره نظام نامه ابلاغی وزارت نفت و همچنین ابلاغ اخیرسازمان محیط زیست در ارتباط با یک درصد الایندگی پتروشیمی ها و چگونگی تعیین میزان آن از روساي حاضر در جلسه خواست که بر رعایت کامل اصول زیست محیطی نظارت های لازم  را داشته باشند.

 

سامانه جلسات هیئت مدیره