بازدید مدیران شرکت تجارت صنعت خلیج فارس از پتروشیمی بندرامام

۱۸ دی، ۱۳۹۸ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد شرکت تجارت صنعت خلیج فارس از مجتمع پتروشیمی بندرامام بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام روز سه شنبه ۱۷ دی ماه عبادزاده مدیرعامل شرکت تجارت صنعت خلیج فارس به همراه هیاتی در مجتمع پتروشیمی بندرامام حاضر شدند و از نزدیک از فرآیندهای تولیدی و واحد های عملیاتی پتروشیمی بندرامام بازدید نمودند.

 پس از این بازدید جلسه ای با حضور حمیدرضا رستمی مدیرعامل و مدیران ارشد پتروشیمی بندرامام با مدیران ارشد شرکت تجارت صنعت خلیج فارس در سالن کنفرانس مجتمع برگزار شد.

 طی این جلسه حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه توضیحاتی از پیشینه و نحوه احداث مجتمع و همچنین شرایط فعلی شرکت در حوزه تولید ، تعمیرات و نیروی انسانی ارائه نمود.

 رستمی در ادامه با توجه شرایط کشور که دچار تحریم های ظالمانی و غیرقانونی شده است از زحمات مجموعه تجارت صنعت خلیج فارس در پیشبرد اهداف نظام در حوزه فروش و صادرات تشکر و قدردانی کرد.

 در ادامه جلسه عبادزاده مدیرعامل شرکت تجارت صنعت خلیج فارس ضمن ابراز رضایت به منظور حضور در مجتمع پتروشیمی بندرامام اظهار داشت : همواره همکاری بسیار مطلوبی بین بازرگانی پتروشیمی بندرامام و شرکت تجارت صنعت وجود دارد و انتظار می رود سطح تعاملات ارتقاء یابد.

 گفتنی است پتروشیمی بندرامام و تجارت صنعت خلیج فارس از شرکت های زیر مجموعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به شمار می روند که در این بین پتروشیمی بندرامام ماموریت تولید انواع محصولات و شرکت تجارت صنعت ماموریت فروش و صادرات محصولات را به عهده دارند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.5.1