بازدید رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهشهر از پتروشیمی بندرامام

۱۸ فروردین، ۱۴۰۰ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

محمد شنبدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهشهر از مجتمع پتروشیمی بندرامام بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام روز سه شنبه ۱۷ فروردین ماه محمد شنبدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهشهر به دعوت شرکت پتروشیمی طب صنعت ماهشهر در مجتمع پتروشیمی بندرامام حضور پیدا کرد و از درمانگاه و مرکز اورژانس شرکت بازدید به عمل آورد.

رئیس بهداشت و‌ درمان شهرستان ماهشهر از کادر درمان ، تجهیزات پزشکی و نحوه خدمات رسانی درمانگاه و مرکز اورژانس پتروشیمی بندرامام از نزدیک بازدید کرد.
همچنین محمد شنبدی از سطح اجرای پروتکل ها و دستور العمل های بهداشتی در شرکت پتروشیمی بندرامام آگاهی یافت و از اقدامات صورت گرفته تشکر نمود و بر تداوم این اقدامات تا پیروزی قطعی بر این ویروس منحوس تاکید کردند.

گفتنی است پتروشیمی بندرامام دارای بیش از ۸ هزار و سیصد نفر نیروی انسانی است و درمانگاه این شرکت به تمامی کارکنان به صورت متناسب و مستمر خدمات رسانی می کند و روش های اجرایی مبارزه با کرونای این شرکت که با همکاری خاص کارکنان ، مدیران ، اداره حراست ، اداره HSE و بسیج در حال اجرا است و این اقدامات حفاظتی نتایج مناسبی را برای حفاظت از کارکنان به همراه داشته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.6