بازدید مدیرعامل پتروشیمی بندرامام از فرآیند برگزاری آزمون استخدامی

۷ تیر، ۱۴۰۰ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام به همراه جمعی از مدیران و روسای شرکت از محل و نحوه برگزاری مصاحبه استخدامی پتروشیمی بندرامام بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، روز یکشنبه ششم تیرماه سال جاری ، حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با حضور در دانشگاه امیرکبیر شهرستان ماهشهر محل برگزاری مصاحبه قبول شدگان آزمون کتبی استخدامی پتروشیمی بندرامام ، از فرآیند و نحوه برگزاری مصاحبه بازدید کرد.

در این بازدید حمیدرضا رستمی ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران و مجریان آزمون استخدامی ، اظهار داشت: اصلاح ساختار سازمانی پتروشیمی بندرامام پس از چندین سال و به تبع آن تبدیل شرکت فرآورش به دو‌ مجتمع فرآیندی فرآورش یک و دو ، همچنین تبدیل واحد سی اف به دو واحد سی اف یک و دو از جمله اقدامات خاص و‌ موثری است که با هماهنگی مدیریت هلدینگ خلیج فارس ، ستادهای اجرایی و با پیگیری ویژه رخ داده است.

وی افزود : این تقسیم بندی در قالب ساختار جدید اجرایی شده سبب توسعه تعمیر و نگهداری در پترو‌شیمی بندرامام خواهد شد و به زودی شاهد نوسازی واحد های مختلف شرکت که در طی سالیان گذشته به آنان رسیدگی نشده و مغفول مانده ، خواهیم بود.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام یادآور شد : از سوی دیگر استخدام نیروی انسانی پس از چندین سال از موفقیت‌های پتروشیمی بندرامام است که با حمایت هیات مدیره شرکت بوقوع پیوسته است.

حمیدرضا رستمی در پایان اظهار داشت: این تعداد استخدام که معادل استخدام پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج‌فارس بوده یکی از بی نظیرترین استخدام‌هایی است که در چند سال گذشته برنامه ریزی و به مرحله اجرا رسیده و در پی آن ، سیصد و پنجاه نفر پس از طی کردن مراحل مصاحبه و کارآموزی به جمع کارکنان پتروشیمی بندرامام خواهند پیوست.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.6