با حضور نخبگان حوزه صنعت و دانشگاه های کشور برگزار می شود: کنفرانس تخصصی روز مهندسی پتروشیمی بندرامام

۸ اسفند، ۱۴۰۰ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

پتروشیمی بندرامام به مناسبت روز مهندس ، هفتمین کنفرانس تخصصی روز مهندسی را برگزار می نماید.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، به مناسبت سالروز گرامی داشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس ، این شرکت هفتمین کنفرانس تخصصی مهندسی را به صورت حضوری و غیرحضوری(مجازی) در تاریخ دوشنبه نهم اسفندماه سال جاری برگزار می کند.

در این‌ کنفرانس صاحبان مقالات برگزیده به صورت حضوری شرکت دارند و همچنین ثبت نام کنندگان و نیز سایر علاقه مندان حوزه صنایع و‌ دانشگاه ها می توانند از طریق صفحات اجتماعی پتروشیمی بندرامام بصورت غیرحضوری در کنفرانس روز مهندسی حاضر شوند.
دنبال کنندگان عمومی می توانند از صفحه اینستاگرام شرکت (bipc.ir@)و همچنین از طریق لینک اسکای روم قرار داده شده بر روی وب سایت پتروشیمی بندرامام این کنفرانس را بصورت غیرحضوری(مجازی) دنبال کنند.

این کنفرانس را با هدف جمع آوری ایده های نوآورانه و قابل اجرا در پنج محور فناوری نوین ، ساخت داخل (مواد شیمیایی و کاتالیست / قطعات یدکی و تجهیزات) ، تامین خوراک ، رفع تنگناها و چالش ها ، توسعه محصول و گرید برگزار خواهد کرد.

این کنفرانس در روز دوشنبه نهم اسفند ماه با حضور مدیران ارشد پتروشیمی بندرامام و همچنین با داوری و بررسی مقالات ارائه شده و نیز تقدیر از شرکت کنندگان برتر پایان خواهد پذیرفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.6