به دنبال اجرایی شدن طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری صورت پذیرفت تقدیر و تشکر از مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام

۲۵ دی، ۱۳۹۷ توسط در بخش اخبار و رسانه با ۰ و 0

جمعی از کارکنان پیمانکاری پتروشیمی بندرامام با حضور در ساختمان اداری مجتمع از اقدامات مثبت و تأثیر گذار مدیرعامل این شرکت تقدیر  و تشکر نمودند.

به دنبال تلاش های پیگیر و مجدانه آقای حمید رضا رستمی مدیر عامل شرکت سهامی  پتروشیمی بندرامام در راستای اجرایی شدن طرح حقوق و دستمزد کارکنان پیمانکاری جمع قابل توجهی از کارکنان  پیمانکاری شرکت با نصب بنر و اهداء لوح  تقدیر بصورت حضوری مراتب تشکر و قدردانی خود را  از این اقدامات اعلام کردند.

پیش از این نیز جمعی دیگر از کارکنان پیمانکاری مشاغل جاری شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام به صورت کاملاً خودجوش و داوطلبانه از مدیرعامل شرکت به منظور حمایت و پیگیری مطالبات صنفی و معیشتی کارکنان این مجتمع تقدیر و تشکر نموده بودند.

شایان ذکر است مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام با طرح موضوع تکریم منابع انسانی ، ارتقاء روحیه  و انگیزش کارکنان  و لزوم توجه به برقراری ارتباطی پویا و دوسویه بین کارکنان با مدیریت شرکت در راستای حفظ سرآمدی سازمان  ،  افزایش  بهره وری و تداوم تولید، اقدام به ایجاد جدول زمان بندی دیدارهای عمومی تمامی کارکنان با مدیران ارشد این شرکت نموده است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام می باشد.