به مناسبت هفته بسیج برگزار شد/ مراسم‌ گرامیداشت و مانور مشترک بسیج و حراست در پتروشیمی بندرامام

۴ آذر، ۱۴۰۰ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

اجرای برنامه های مختلف به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در پتروشیمی بندرامام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، روز چهارشنبه سوم آذرماه به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج در راستای ارتقای سطح آمادگی و سنجش نیروها ، مانور مشترک پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی و اداره حراست پتروشیمی بندرامام در سطح شرکت برگزار شد.

این مانور به منظور همدلی و هم‌افزایی هرچه بیشتر بین تمامی نیروها با سناریوهای مختلف عملیاتی اجرایی شد.

گفتنی است در روز دوشنبه یکم آذرماه مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور حمیدرضا رستمی مدیرعامل و روسای ادارات حراست ، HSE ، روابط عمومی در پتروشیمی بندرامام برگزار و از بسیجیان پایگاه شهید بهشتی شرکت تقدیر شد.

در این مراسم حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن گرامی شمردن هفته بسیج و تحسین روحیه بسیجی ، فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را (بسیج جمع فداکاری از مردم‌اند برای مردم ، بسیج سیاسی است اما سیاست زده نیست ، سیاسی کار نیست ، جناحی نیست ، بسیج مجاهد است اما بی انضباط نیست ، افراطی نیست ، بسیج عمیقا متدین و متعبد است اما متحجر نیست ، خرافی نیست ، متعلق به اخلاق اسلامی است اما ریاکار نیست ، در کار آباد کردن دنیا است اما خود اهل دنیا نیست) را یادآور شد.

مدیرعامل پتروشیمی در پایان توصیه کرد که فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری منشور رفتاری تمامی بسیجیان پتروشیمی بندرامام قرار گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 6.0