جام قهرمانی بر دستان بلندقامتان پتروشیمی بندرامام

۲۰ اسفند، ۱۳۹۱ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

سر انجام پس از برگزاری پنجمین دیدار فینال، لیگ برتر بسکتبال ایران قهرمان خود را شناخت و تیم پتروشیمی بندرامام با غلبه بر مهرام تهران بر بلندای بسکتبال کشور ایستاد.

61707

IMAG1249

پنجمین دیدار فینال به قضاوت آقایان صفرزاده، آذرافزا و محمدپور آغاز شد و دو تیم رقابت نزدیکی را در کوارتر نخست به نمایش درآوردند. ۲۲-۱۹ نتیجه کوارتر اول بود که به نفع پتروشیمی پایان یافت.

در کوارتر دوم تیم پتروشیمی بندرامام با ارائه بازی بهتر و استفاده از پرتابهای منطقه ای و زیر سبد فاصله خود را با مدافع عنوان قهرمانی بیشتر نمود تا نیمه اول با حساب ۴۱-۳۲ بسود پتروشیمی بندرامام بپایان برسد .

کوارتر سوم تیم مهرام توپها و موقعیتهای زیادی را از دست داد و در مقابل ، بازیکنان پتروشیمی به بهترین شکل از اشتباهات حریف به امتیاز می رسیدند و اختلاف امتیازات را بالا و بالاتر می بردند.
با پایان کوارتر سوم پتروشیمی اختلاف بازی را به حداکثر اختلاف رسانید و بازی در انتهای این کوارتر با نتیجه ۶۷-۴۶ بسود یاران پترو به اتمام رسید .

در ده دقیقه پایانی تیم مهرام فشار زیادی را برای جبران اختلاف امتیازات آورد و موفق شد خود را به نه امتیازی حریف نیز برساند اما در ادامه تیم پتروشیمی موفق شد مجددا بازی را به کنترل درآورده و در نهایت با نتیجه ۸۸-۷۴ مهرام را شکست داده و برای اولین بار در تاریخ بسکتبال کشور به مقام قهرمانی دست یابد .

برای تیم پتروشیمی حامد سهراب نژاد با ۲۰ امتیاز، ۱۲ ریباند و کارآمدی ۳۳ موثرترین بازیکن بود. همچنین مارکو میلیج از مهرام با ۱۳ امتیاز، ۱۹ ریباند و کارآمدی ۳۳ موثرترین بازیکن تیم خود بود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 6.0