جمعی از خبرنگاران حوزه نفت و انرژی کشور از مجتمع پتروشیمی بندرامام بازدید کردند

۸ بهمن، ۱۳۹۷ توسط در بخش اخبار و رسانه با ۰ و 0

جمعی از خبرنگاران حوزه نفت ، انرژی و دیگر حوزه های خبری کشور از شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام بازدید کردند و با مدیرعامل شرکت به گفتگو پرداختند.

روز دوشنبه ۸ بهمن ماه ۳۰ نفر  از خبرنگاران حوزه نفت ، انرژی ، صنعتی ، فرهنگی ، اجتماعی ، کار و کارگری و نیز دیگر حوزه ها به همراه هیاتی از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (هلدینگ خلیج فارس ) به منظور اطلاع رسانی از پیشرفت ها و دستاوردهای صنعت پتروشیمی کشور در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در مجتمع پتروشیمی بندرامام حاضر شدند و از تمامی واحد های تولیدی و عملیاتی مجتمع بازدید  ، گزارش و تصویربرداری بعمل آوردند.

در ادامه این  بازدید مهندس حمیدرضا رستمی مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام در جمع خبرنگاران حاضر شد و ضمن خیر مقدم به مدعوین ، گزارش کاملی از بخش های تولید ، صادرات ، پروژه های در دست اقدام ،  مسئولیت های اجتماعی و اقدامات عام المنفعه ارائه نمود و بصورت اختصاصی با برخی از خبرنگاران به مصاحبه و گفتگو پرداخت .

در پایان مهندس رستمی گزارشی از فعالیت ها و اقدامات شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام در حوزه منابع انسانی و رسیدگی به نیازهای کارکنان و طرح ساماندهی و طبقه بندی مشاغل کارکنان خود به خبرنگاران ارائه نمود .

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام می باشد.