جمعی از مدیران وزارت صنعت ، معدن و تجارت از مجتمع پتروشیمی بندرامام بازدید کردند

۲۹ فروردین، ۱۳۹۸ توسط در بخش اخبار و رسانه با ۰ و 0

جمعی از مدیران ارشد وزارت صنعت ، معدن و تجارت به همراه نماینده انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی کشور از شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام روز پنج شنبه ۲۹ فروردین سال ۱۳۹۸ جمعی از مدیران ارشد و میانی وزارت صنعت ، معدن و تجارت به همراه نماینده انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی کشور از شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام بازدید بعمل آوردند و از نزدیک فرآیند واحدهای عملیاتی و چرخه تولید محصولات مجتمع را مشاهده نمودند.

گفتنی است در ادامه این بازدید جلسه ای با حضور مدیران ارشد شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام ، وزارت صمت و نیز  نماینده انجمن صنفی کارفرمایی صنایع پتروشیمی برگزار گردید که طی آن مباحث راهبردی مختلفی مطرح شد و طرفین به منظور ایجاد راهکارهای مناسب برای برطرف نمودن موانع تولید ، فروش و صادرات محصولات پتروشیمیایی به بحث و گفتگو پرداختند.

در پایان جلسه روسای کشتیرانی ، فروش و تدارکات شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام گزارشی از عملکرد و دستاوردهای شرکت در حوزه فروش داخلی و صادرات طی  سال گذشته ارائه کردند و همچنین از سوی مدیرعامل شرکت بسپاران بندرامام و رئیس مجتمع شرکت فرآورش بندرامام توضیحاتی درخصوص برنامه ها و طرح های در دست اقدام مجتمع مطرح شد.

شایان ذکر است شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام از ۶ شرکت تابعه فرآورش ، بسپاران ، کیمیا ، آب نیرو ، خوارزمی و کارون تشکیل شده که با تولید و صادرات انواع محصولات شیمیایی و پتروشیمیایی نقش پررنگی را در صنعت پتروشیمی کشور ایفا می کند.

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام می باشد.