خیرمقدم بسیجیان پتروشیمی بندرامام به دکتر انصاری نیک / مدیرعامل پتروشیمی بندرامام: سرلوحه قرار دادن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و وحدت حداکثری رمز پیروزی ماست

۲۶ خرداد، ۱۴۰۱ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی پتروشیمی بندرامام در مراسمی با حضور بسیجیان شرکت ضمن خیر مقدم به دکتر انصاری نیک ، انتصاب ایشان در پتروشیمی بندرامام را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، صبح روز چهارشنبه ۲۵ خردادماه طی مراسمی از سوی پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی ، بسیجیان پتروشیمی بندرامام با احترام نظامی و اهدای گل در لحظه ورود دکتر سپهدار انصاری نیک به مجتمع از ایشان استقبال کردند و ضمن دعای خیر و موفقیت در ادامه مسیر کاری ، حضور مدیر انقلابی و ولایی در پتروشیمی بندرامام را تبریک گفتند.

گفتنی است سایر مدیران ارشد و کارکنان پتروشیمی بندرامام در این مراسم با بسیجیان همراهی کردند و مراتب تبریک و خیر مقدم خود را ارائه نمودند.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در این دیدار به سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تمام امور محوله تاکید کرد و افزود: می‌بایست همگی به کار و سخت‌کوشی ، انضباط ، نظم و همدلی متعهد باشیم زیرا که «وحدت» اصلی‌ترین جزء گفتمان رهبر معظم انقلاب اسلامی و قطع یقین رمز پیروزی ما و فائق آمدن بر چالش های پیش روی است.

در پایان مراسم دکتر انصاری نیک ضمن عرض خداقوت به تمامی حاضرین و دست اندرکاران مراسم ، مراتب تقدیر و تشکر خود را از پایگاه مقاومت بسیج و تمامی بسیجیان ابراز کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 6.0