در جلسه مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با نمایندگان کارگری مطرح شد:/ ساماندهی نیروهای پیمانکاری مستمر و پروژه ای تا پایان سال جاری

۲۶ آبان، ۱۳۹۹ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام روز دوشنبه ۲۶ آبان ماه حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام جلسه ای را با نمایندگان کارگری پیمانکار در راستای تشریح فعالیت های شرکت در حوزه منابع انسانی برگزار کرد.
در ابتدای جلسه مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن خیر مقدم به تمامی نمایندگان ، توصیه هایی را به منظور  اجرای هرچه دقیق تر دستورالعمل و پروتکل های بهداشتی در بین کارکنان و به ویژه نیروهای بخش های عملیاتی ارائه کرد.
مهندس رستمی در ادامه بخشی از فعالیت ها و برنامه های در دست اقدام شرکت در حوزه منابع انسانی مانند طرح طبقه بندی مشاغل ، چارت سازمانی ، ساماندهی نیروهای پیمانکاری مستمر و پروژه ای را تشریح کرد.
در ادامه جلسه ، نمایندگان کارگری سوالات و ابهامات خود را در مباحث مختلف مطرح کردند و تمامی موضوعات توسط مدیرعامل پاسخ داده شد.
 حمیدرضا رستمی در پایان از ساماندهی نیروهای پیمانکار مستمر و پروژه ای وهمچنین تنظیم چارت سازمانی برای نیروهای پیمانکاری تا پایان سال جاری خبر داد.
شایان ذکر است پس از برگزاری انتخابات کارگری در پتروشیمی بندرامام و مشخص شدن نمایندگان کارگری ، بصورت مستمر جلسات هماهنگی و راهبردی میان نمایندگان و مدیرعامل برگزار می شود.
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.6