در جلسه مشترک مدیران ارشد پتروشیمی بندرامام و بانک تجارت مطرح شد: رتبه ۲۸ پتروشیمی بندر امام در حوزه فروش نشان دهنده نشان‌دهنده تأثیرگذاری این شرکت در تولید و ارزآوری است

۷ اسفند، ۱۳۹۸ توسط در بخش اخبار و رسانه با ۰ و 0

جلسه مشترک مدیران ارشد پتروشیمی بندرامام و بانک تجارت در مجتمع پتروشیمی بندرامام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، روز گذشته در راستای توسعه سطح همکاری‌ها با حضور حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ، رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت و مدیران ارشد دو سازمان در مجتمع پتروشیمی بندرامام جلسه‌ای برگزار شد.

طی این جلسه مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه گزارشی از فعالیت های پتروشیمی بندرامام در بخش های تولیدی، عملیاتی ، HSE ، رفاهی، ورزشی و مسئولیت های اجتماعی ارائه داد.

حمیدرضا رستمی در ادامه ضمن تشریح جایگاه پتروشیمی بندرامام در صنعت پتروشیمی کشور اظهار داشت : پتروشیمی بندرامام رتبه ۲۸ را در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور در حوزه فروش کسب کرده و این نشان دهنده این است که این شرکت در بخش حجم تولیدات و ارز آوری در کشور بسیار تاثیرگذار است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به حجم زیاد مشتریان و ارتباطات مالی می بایست جلسه‌ای سه جانبه میان پتروشیمی بندرامام ، بانک تجارت و مشتریان این شرکت در راستای پیشبرد اهداف طرفین برگزار شود.

در ادامه جلسه مدیرعامل بانک تجارت اظهار داشت: رویکرد اصلی بانک تجارت در حوزه انرژی، نفت و پتروشیمی است و همواره این بانک در تلاش است که در کمترین زمان بیشترین خدمات را به شرکت ها بدهد.

گفتنی است مدیریت پتروشیمی بندرامام طی سال‌های گذشته در تلاش بوده با ایجاد ارتباط نزدیک و موثر با بانک ها امور فی ما بین را به نحو‌ مطلوب اجرایی کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام می باشد.