در مراسم برافراشته شدن پرچم در پتروشیمی بندرامام حمیدرضا رستمی: نوسازی‌ها به منظور ایجاد بندرامام جدید ادامه خواهد داشت

۱۲ بهمن، ۱۴۰۰ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

به مناسبت آغاز دهه فجر و سالروز ورود امام خمینی (ره)، پرچم جمهوری اسلامی در پتروشیمی بندرامام طی مراسمی رسمی برافراشته شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، روز سه شنبه ۱۲ بهمن ماه به مناسبت ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن و آغاز دهه مبارک فجر، مراسمی با حضور مدیرعامل، روسا، کارکنان و بسیجیان شرکت، پرچم جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درآمد.
این برنامه که با هماهنگی پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی، روابط عمومی و ستاد اقامه نماز (کمیته سه گانه) برگزار شد در ابتدا سرود و پرچم جمهوری اسلامی ایران به اهتزار در آمد و پس از آن رژه خودرویی با مشارکت تمامی مدیریت‌های ستادی و عملیاتی در سطح شرکت انجام شد.

طی این مراسم حمیدرضا رستمی، مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن تبریک مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر به فرموده رهبر فقید جمهوری اسلامی ایران، انقلاب ما انفجار نور بود، بیان کرد: در این انفجار نور شاهد پیروزی‌ها، موفقیت‌ها و عزتی هستیم که با گذر زمان برای ایران اسلامی و تمامی ایرانیان بوجود آمده و امروز کشور ما دارای اقتدار و استقلال همه جانبه است و بصورت مستقل در نظام جهانی نقش آفرینی می‌کند.

وی در ادامه ضمن تسلیت رحلت فقیه و مجتهد گرانقدر حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی، تشریح کرد: پتروشیمی بندرامام براساس شعار سال تولید «پشتیبانی» مانع زدایی‌ها اقدامات و برنامه‌های خود را تنظیم کرده است. امسال هم در راستای تحقق این شعار، سال پرتلاشی را گذراندیم و نسبت به نوسازی ساختاری و تجهیزاتی شرکت اقدامات گسترده‌ای انجام شده است.

حمیدرضا رستمی افزود: با توجه به قدمت پتروشیمی بندرامام و همچنین تعدد خطوط و تجهیزاتی که مدت مدیدی در مدار تولید بوده و مطابق بازرسی‌ها در یک ریسک بسیار بالای عملیاتی قرار داشتند همین موضوع ضرورت یک برنامه ریزی خاص و ویژه‌ای برای حوزه تعمیرات اساسی را ایجاد می‌کرد که این برنامه ریزی طی جلسات متعدد با مشارکت کلیه مدیران و پرسنل صورت گرفت.
وی تصریح کرد: این برنامه‌ریزی‌ها سبب شد در سال جاری تعمیرات اساسی واحدهای VC، PVC، LD، EDC، MTBE با موفقیت به سرانجام برسد. همچنین از ابتدای بهمن ماه سال جاری بزرگ‌ترین و وسیع‌ترین تعمیرات اساسی را در واحد‌های فرآورش که در نوع خود کم سابقه بوده آغاز کردیم که یکی از مهم‌ترین آن‌ها به لحاظ حجم و پیچیدگی کار، وسیع‌ترین تعمیرات اساسی واحد الفین است.

رستمی در پایان به تاثیرات نوسازی صورت گرفته در فرآیند‌ها، خطوط و واحد‌های تولیدی اشاره کرد و خبر داد: با این نوسازی‌ها و اقدامات همه جانبه صورت گرفته به حمدلله تاکنون پتروشیمی بندرامام با تولید بیش از ۳/۳ میلیون تن محصولات، ۸۹ درصد برنامه تولید خود را محقق کرده و ان‌شاءالله رحمان به همت کارکنان و کارشناسان پس از این تعمیرات اساسی برنامه تولید محقق خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 6.0