دیدار و برنامه ریزی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در راستای تحقق شعار سال

۱۸ فروردین، ۱۴۰۰ by in category اخبار و رسانه tagged as , , , with ۰ and 0

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با  مدیرکل گمرک بندرامام خمینی (ره) و مدیر گمرک سازمان منطقه ویژه اقتصادی در راستای تحقق شعار سال دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام صبح روز سه شنبه ۱۷ فروردین ماه  رحمت علی فلاح مدیرکل گمرک بندرامام خمینی (ره) و علیرضا توکل فرد مدیرکل گمرک منطقه ویژه اقتصادی در مجتمع پتروشیمی بندرامام حضور یافتند و با حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام جلسه ای در خصوص هماهنگی و هم افزایی در حوزه های کاری برگزار کردند.

حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در ابتدا ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای حاضرین ، اظهار داشت : در زمانیکه به اذعان متولیان تحریم ظالمانه ، کشور در سخت ترین شرایط تحریم قرار گرفت ، سربازان و سرداران جنگ اقتصادی استوار و خستگی ناپذیر در سنگر تولید و با پشتیبانی ارکان ذیربط به رزم همه جانبه ادامه دادند. در این شرایط جنگی لازم است همه قوانین نیز متناسباً جهت تسهیل امور به روز شوند  و برای رفع موانع تولید و پشتیبانی از رزمندگان جنگ اقتصادی تغییر نماید.

در این شرایط خاص اقتصادی پشتیبانی همه جانبه گمرک منطقه از امر تولید سبب رونق و تسهیل صادرات شده است و از همه مدیران و دست اندرکاران این اقدام تشکر ویژه نمود.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 6.0