دید و بازدید نوروزی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با کارکنان

۳ فروردین، ۱۴۰۰ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام به مناسبت فرارسیدن سال نو از تمامی واحدهای تولیدی و پشتیبانی شرکت بازدید و به پاس تلاش ‌و زحمات صورت گرفته از تمامی کارکنان در حوزه های مختلف تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام روز سه شنبه سوم فروردین ماه حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن بازدید از تمامی واحدهای تولیدی و عملیاتی و همچنین بخش های پشتیبانی و‌ ستادی ، از نزدیک فرا رسیدن نوروز را به کارکنان شرکت تبریک گفت.

طی این بازدید حمیدرضا رستمی از تلاش کلیه همکاران بهره برداری ، پشتیبانی در حوزه تولید و نیز از فعالیت های شبانه روزی ادارات حراست ، بسیج ، HSE ، روابط کار و مددکاری به منظور رعایت پروتکل ها و‌دستورالعمل های بهداشتی و مهار بیماری ناشی از ویروس کرونا در پتروشیمی بندرامام حضوری تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه بازدید مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن گفتگو با کارکنان ، تمامی دغدغه ها و سوالات آنها را پاسخ داد و همچنین اهداف ‌و برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت شرکت را تشریح کرد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.6