شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام در جمع پنج سازمان دانشی برتر ایران در سال ۲۰۱۲

۲۴ بهمن، ۱۳۹۱ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0
شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام در جمع پنج سازمان
دانشی برتر ایران در سال ۲۰۱۲
شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام همزمان با ایام خجسته سی و چهارمین سالگرد دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در دومین ارزیابی جهانی سازمان دانشی برتر MAKE در ایران در سال ۲۰۱۲ در جمع پنج سازمان دانشی برتر ایران قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، طبق ارزیابی بعمل آمده توسط دانشگاه صنعتی شریف به عنوان نماینده رسمی برگزار کننده ارزیابی جهانیMAKE در ایران ، شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام ضمن موفقیت در کسب گواهی و تقدیرنامه حضور در دومین دوره ارزیابی ، در جمع پنج سازمان دانشی برتر ایران در سال ۲۰۱۲ قرار گرفت .
جایزه جهانی MAKE ، معتبرترین جایزه جهانی در حوزه مدیریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری در جهان به شمار می آید که رقابت برای کسب این جایزه همه ساله با حضور سازمان‌های بزرگ نفتی و غیر نفتی دنیا همچونBP, Chevron, Royal Dutch Shell, Schlumberger, ConocoPhillips, Halliburton, PETRONAS, Saudi Arabian, Total ، Siemens ، ABB ، SONY و … برگزار می شود.
در ایران نیز این جایزه از سال ۲۰۱۱ میلادی توسط دانشگاه صنعتی شریف و زیر نظر مستقیم بنیاد جهانی MAKE در سطح ملی برگزار می شود، که در آخرین فرآیند ارزیابی شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام موفق گردید از بین ۴۵ سازمان دانش محورشرکت کننده در این ارزیابی ضمن قرار گیری در میان پنج سازمان دانشی برتر ایران رتبه اول را نیز در مجموعه شرکت های وازرت نفت در سال جاری کسب نماید شایان ذکر است نزدیک به نیمی از سازمان های شرکت کننده از وزارت نفت بوده اند.
هدف از برگزاری این رقابت، تقدیر از سازمان های متعهد به پیاده سازی مدیریت دانش محور و ایجاد بستری برای به اشتراک گذاردن تجربیات سازمان های ایران و سازمان های پیشرو در سطح بین المللی در حوزه مدیریت دانش بنیان ذکر شده است.
nama
شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام همزمان با ایام خجسته سی و چهارمین سالگرد دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در دومین ارزیابی جهانی سازمان دانشی برتر MAKE در ایران در سال ۲۰۱۲ در جمع پنج سازمان دانشی برتر ایران قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، طبق ارزیابی بعمل آمده توسط دانشگاه صنعتی شریف به عنوان نماینده رسمی برگزار کننده ارزیابی جهانیMAKE در ایران ، شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام ضمن موفقیت در کسب گواهی و تقدیرنامه حضور در دومین دوره ارزیابی ، در جمع پنج سازمان دانشی برتر ایران در سال ۲۰۱۲ قرار گرفت .جایزه جهانی MAKE ، معتبرترین جایزه جهانی در حوزه مدیریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری در جهان به شمار می آید که رقابت برای کسب این جایزه همه ساله با حضور سازمان‌های بزرگ نفتی و غیر نفتی دنیا همچونBP, Chevron, Royal Dutch Shell, Schlumberger, ConocoPhillips, Halliburton, PETRONAS, Saudi Arabian, Total ، Siemens ، ABB ، SONY و … برگزار می شود.
در ایران نیز این جایزه از سال ۲۰۱۱ میلادی توسط دانشگاه صنعتی شریف و زیر نظر مستقیم بنیاد جهانی MAKE در سطح ملی برگزار می شود، که در آخرین فرآیند ارزیابی شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام موفق گردید از بین ۴۵ سازمان دانش محورشرکت کننده در این ارزیابی ضمن قرار گیری در میان پنج سازمان دانشی برتر ایران رتبه اول را نیز در مجموعه شرکت های وازرت نفت در سال جاری کسب نماید شایان ذکر است نزدیک به نیمی از سازمان های شرکت کننده از وزارت نفت بوده اند.هدف از برگزاری این رقابت، تقدیر از سازمان های متعهد به پیاده سازی مدیریت دانش محور و ایجاد بستری برای به اشتراک گذاردن تجربیات سازمان های ایران و سازمان های پیشرو در سطح بین المللی در حوزه مدیریت دانش بنیان ذکر شده است.
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 6.0