مدیرعامل بانک تجارت: پتروشیمی بندرامام دانشگاه صنعت پتروشیمی کشور است

۱۹ آبان، ۱۴۰۰ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

مدیرعامل بانک تجارت به همراه هیاتی از مدیران کشوری و استانی این بانک از پتروشیمی بندرامام بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، روز سه شنبه هجدهم آبان ماه هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت به همراه هیاتی از مدیران ارشد کشوری و استانی این بانک در مجتمع پتروشیمی بندرامام حاضر شدند و ضمن بازدید از واحدهای تولیدی و اسکله های اختصاصی صادراتی ، جلسه ای با حمیدرضا رستمی مدیرعامل و دیگر مدیران شرکت برگزار کردند.

در ابتدای جلسه حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام ضمن خیرمقدم به هیات حاضر ، با اشاره به اینکه پتروشیمی بندرامام با تولید ۳۰ نوع از انواع محصولات ، بزرگترین مجتمع پتروشیمیایی کشور است و نقش آفرینی خاصی در تولید ، صادرات و ارز آوری دارد و از مشخصه های این شرکت داشتن سه زنجیره تولید و سرویس های جانبی مستقل است.

زنجیره تولید آروماتیک ها و زنجیره تولید الفین و پلی الفین ها و زنجیره تولید کلرو pvc سه زنجیره اصلی صنعت پتروشیمی هستند که حمیدرضا رستمی از آنها نام برد.

در ادامه جلسه هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به پیشرو بودن پتروشیمی بندرامام در حوزه های همکاری با بانک ها ، اظهار داشت: به اذعان بسیاری از صاحب نظران ، بندرامام دانشگاه صنعت پتروشیمی کشور است و در تمامی حوزه ها نظام‌مند و با نظم حرکت می کند. همکاری بانک تجارت و پتروشیمی بندرامام در دو ، سه سال اخیر به حدی گسترش پیدا کرد که این همکاری نقشه راهی برای همکاری این بانک با سایر شرکت های پتروشیمی شد.
به طوری که شاید اگر آن حرکت منظم و قاعده‌مند از جانب پتروشیمی بندرامام‌ و‌ بانک تجارت صورت نمی گرفت امروز شاهد گسترش همکاری ها با دیگر شرکت ها نبودیم.

اخلاقی در ادامه افزود: ایجاد بستری مطمئن برای فعالیت ها و نقش آفرینی در قالب یک بانک به مفهوم خودش که قابلیت اتکا داشته باشد خواستگاه پتروشیمی بندر امام است و این بانک در راه رسیدن به روش های پیشرو سیستماتیک در تعامل با بندرامام در قالب یک کارگروه اقدام خواهد کرد.

گفتنی است مدیرعامل بانک تجارت و مدیرعامل بندر امام در پایان این جلسه از متولیان و برخی از مدیران بانک تجارت از جمله آقای گودرزی مدیر امور مشتریان با اهدا لوح تقدیر تشکر و قدردانی نمودند و در ادامه نیز از سوی مدیرعامل بانک تجارت لوح تقدیری به حمیدرضا رستمی مدیرعامل و حافظ رضایی مدیرمالی پتروشیمی بندرامام اهداء گردید.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 6.0