مدیر عامل پتروشیمی بندر امام ( ره ) : تبدیل گفتمان خدمت به عمل فراگیر اجتماعی باید بعنوان یک اصل ارزشی در جامعه نهادینه شود

۲۲ خرداد، ۱۴۰۱ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

🔴 دکتر ” انصاری نیک ” در جریان دیدار با فرماندهان نظامی و انتظامی ماهشهر تاکید کرد : شرایط کنونی ایجاب می نماید که گفتمان خدمت را درجهت پیشرفت اقتصاد کشور به عمل فراگیر اجتماعی تبدیل کنیم .

💠✍️ به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندر امام ، فرماندهان نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج سپاه ماهشهر و فرمانده حوزه مقاومت بسیج صنایع پتروشیمی و همراهان امروز یکشنبه ۲۲ خرداد ماه جاری با مدیر عامل این واحد پتروشیمی دیدار و گفتگو کردند .

🔻دکتر ” انصاری نیک ” مدیر عامل پتروشیمی بندر امام ، دراین دیدار طی سخنانی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا ( ع ) و ابراز خرسندی و قدر دانی از حضور آقایان سرهنگ کاظمی ، سرهنگ خیران پور و سروان مقدم فرماندهان انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج سپاه ماهشهر و حوزه مقاومت بسیج صنایع پتروشیمی و همراهان و با اشاره به اینکه پتروشیمی بندر امام بنام حضرت امام خمینی ( ره ) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی مزین است تبلور حقیقی پیام نهضت امام راحل عظیم الشان را ضرورت اهمیت خدمت به مردم دانست و گفت : تقید به خدمت رسانی و کسب این توفیق یک اصل ارزشی و فضیلتی بزرگ است و باید وجهه همت همه مسئولان در سطوح مختلف خدمتگزاری قرار گیرد .
🔻 وی به کلید واژه ” دولت خدمتگزار ” اشاره و آن را خاص نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و در بیان تفاوت ما با دیگر کشور ها از این منظر گفت : کلید واژه ” دولت خدمتگزار ” تنها مختص جمهوری اسلامی است و تفاوت مبنایی ما با دیگر کشورها در همین موضوع است چون در ادبیات نظام اسلامی ما این مولفه اثرگذار ” که خدمتگزاری وظیفه ماست ” مبین و نمایانگر تفاوت های مکتبی است که برخاسته از نهضت امام راحل و ملهم از اندیشه های نورانی ایشان می باشد ‌.
🔻مدیر عامل پتروشیمی بندر امام در بیان اهمیت و ضرورت خدمتگزاری به مردم تصریح کرد : نهضت و گفتمان خدمتگزاری متناسب با نهضت امام خمینی ( ره ) و نیز ضرورت ایجاب آن در شرایط کنونی باید به یک باور عمیق و عمل فراگیر اجتماعی تبدیل شود .

🔻 دکتر ” انصاری نیک ” در پایان تاکید کرد : مسئولیت اجتماعی ما در پتروشیمی بندر امام منطبق بر مقررات و قوانینی است که وجود دارد و سعی ما این است که در این راستا با ارائه خدمت بیشتر بیش از پیش اهتمام نموده و این رویکرد را تقویت نمائیم .

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 6.0