مدیر فنی و تولید پتروشیمی بندرامام خبر داد: رکورد تولید PVC در پتروشیمی بندرامام زده می شود

۲۶ اسفند، ۱۳۹۹ by in category اخبار و رسانه tagged as , , with ۰ and 0

طبق پیش بینی های به عمل آمده تا پایان سال ۹۹ در مجتمع پتروشیمی بندرامام رکورد بی سابقه ای از تولید PVC ثبت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، مهندس غلامزاده مدیر فنی و تولید پتروشیمی بندرامام در گفتگویی با روابط عمومی این شرکت اظهار داشت : بنا بر پیش بینی های صورت گرفته توسط مدیریت فنی و تولید بسپاران ، تا پایان سال جاری تولید PVC در پتروشیمی بندرامام به ۱۶۶ هزار تن می رسد که این حجم از تولید در سال های گذشته سابقه نداشته و برای این واحد تولیدی رکورد جدیدی محسوب می شود.

تولید PVC در پتروشیمی بندرامام طی سال های گذشته هیچگاه از مرز ۱۶۲ هزار تن عبور نکرده بود اما این شرکت با استراتژی و هدفگذاری صحیح و به همت مدیریت و کارشناسان خود موفق شد تا دوازدهم اسفندماه سال جاری بیش از ۱۶۱ هزار تن تولید داشته باشد و این رقم را تا پایان سال به ۱۶۶ هزارتن برساند تا افتخار دیگری به کارنامه خود اضافه کرده باشد.

مجتمع بسپاران پتروشیمی بندرامام وظیفه تولید محصولات مختلف پلیمری را بر عهده دارد و دارای واحد های تولیدی پلی وینیل کلراید (PVC) ، پلی اتیلن سنگین (HD) ، پلی اتیلن سبک (LD) ، پلی پروپیلن (PP) ، بوتادین و لاستیک مصنوعی است.

روابط عمومی ضمن تبریک به تمامی مدیران و کارکنان سختکوش و بلند همت پتروشیمی بندرامام به مناسبت کسب این دستاورد بزرگ ، توفیقات روزافزون را برای خانواده معظم خود آرزومند است.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.6