هفته ششم مسابقات لیگ برتر بسکتبال کشور با پیروزی تیم پتروشیمی بندرامام به پایان رسید

 

DSC_5248-01

 

از سری مسابقات هفته ششم لیگ برتر بسکتبال کشور تیم های استقلال زرین قشم و پتروشیمی بندرامام در حضور بیش از دو هزار هوادار در سالن تختی قشم به مصاف یکدیگر رفتند و در یک دیدار نفسگیر تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام در کوارتر اضافه نخست موفق شد از سد تیم استقلال زرین قشم عبور کند.

در این دیدار در کوارتر نخست بازیکنان تیم میزبان در مقابل ملی پوشان تیم پتروشیمی بندرامام نظیر مهدی کامرانی، حامد آفاق و ارسلان کاظمی حرفی برای گفتن نداشتند و پرتاب های سه امتیازی آفاق و کامرانی باعث شد در پایان این تیم میهمان باشد که با نتیجه ۳۳ بر ۱۶ به استراحت برود اما با آغاز کوارتر دوم دفاع مناسب روی تور بازیکنان استقلال باعث شد تا این کوارتر با حساب ۱۱ بر ۹ به سود تیم استقلال قشم خاتمه یابد.

با شروع نیمه دوم دستورات میتف باعث شد تا تیم استقلال قشم با نمایشی دلپذیر و حمایت تماشاگران باعث شود تا تیم پتروشیمی به شکل ناباورانه ای در زمین خود محاصره به تماشای پرتاب های بازیکنان میز بان بنشیند و این کوارتر با حساب ۲۳ بر ۱۵ به سود سفید پوشان قشمی خاتمه یابد تا اینکه کواتر پایانی با هیجانی خاصی پیگیری و رقابت شانه به شانه دو تیم تداوم یافت دتا اینکه در ۵ ثانیه به پایان بازی نتیجه با حساب ۶۹ بر ۶۹ ادامه یابد و در حالی که پرتاب سه امتیازی تیم میزبان در حال ورود به سبد بود بدشانسی مانع شده و دو تیم راهی کوارتر اضافه شدند.

در این کوارتر تجربه بازیکنان پتروشیمی بندرامام باعث شد تا در پایان این تیم باشد تا با نتیجه ۸۳ بر ۷۵ از سد تیم میزبان عبور کرده و همچنان به یکه تازی خود در جدول رده بندی ادامه دهد.

با این پیروزی تیم پتروشیمی بندرامام با ۱۰ امتیاز در رده سوم و تیم استقلال زرین قشم با ۸ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر بسکتبال قرار گرفت.