همزمان با روز جھانی کارگر صورت گرفت؛ برگزاری مراسم تکریم و گرامی داشت هفته کارگر در پتروشیمی بندرامام / معرفی و تشریح اقدامات و خدمات حوزه کارگری

۸ اردیبهشت، ۱۴۰۰ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 1

به مناسبت فرارسیدن هفته کار و کارگر، پتروشیمی بندر امام از جمعی از کارگران منتخب خود تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پترونیوز و به نقل از روابطعمومی پتروشیمی بندرامام، امروز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ماه مراسم گرامی داشت هفته کار وکارگر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و حفظ فاصله فیزیکی با حضور مدیرعامل و جمعی از کارگران منتخب بر اساس شاخصهایعملکرد برگزار شد.

حمیدرضا رستمی در این مراسم با اشاره به اهداف آتی و خدمات صورت گرفته در حوزه کارگری اظهار کرد: ازجمله اقدامات مھم وتأثیرگذار در حوزه کارگری، از بین بردن پراکندگی و تنوع قراردادها و نحوه پرداخت حقوق و مزایا محسوب می‌شود که پیش‌ازاین، وجودبرخی تبعیض ھا و نابسامانی ھا اعتراض جامع کارگری را به همراه داشت.

وی با بیان عدم تفاوت ما بین کارگران و دیگر کارکنان گفت: کارکنان پتروشیمی بندرامام به دو بخش کارفرمایی و پیمانکاری تقسیم میشود و سعی ما بر این بوده که با اختصاص سرویس مشترک، البسه ستادی مشترک، اعطای تسهیلات بانکی کم بهره، پرداخت پاداشهای مناسبتی و تقویمی، مساوات و برابری را رعایت کنیم.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام افزود: برای نخستین بار در شرکت انتخاب نماینده کارگری به‌منظور سهولت و تسریع در ارتباط کارگران باشرکت برگزار و با مشخص شدن اعضای اصلی و علی‌البدل بر اساس قانون، برگزاری جلسات متعدد و مستمر، پوشش بیمه تکمیلی وافراد تحت تکفل از دیگر اقدامات نهایی و اجرایی شده بشمار می آید.

وی در پایان توضیحات خود به طبقه بندی مشاغل اشاره و تصریح کرد: طرح طبقه بندی مشاغل در چارچوب قانون و توسط پیمانکار باهماهنگی هلدینگ خلیج‌فارس، در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت.

در حاشیه این مراسم، نماینده منتخب کارگری ، متنی را خطاب به مدیرعامل قرائت کرد و مراتب رضایتمندی و تشکر را از طرف کارگرانبه سمع و نظر وی رساند.

در این مراسم از کارگران منتخب با اهدا لوح تقدیر و هدیه نقدی، تجلیل و تشکر به عمل آمد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.6