همزمان با ولادت نبی اکرم (ص) و سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشن بهار فجر در پتروشیمی بندرامام برگزار گردید

۱۶ بهمن، ۱۳۹۱ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0
همزمان با ولادت نبی اکرم (ص) و سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
جشن بهار فجر در پتروشیمی بندرامام برگزار گردید
همزمان با سالروز ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و فرا رسیدن دهه مبارک پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران جشن بهار فجر در پتروشیمی بندرامام برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام همزمان با آغاز هفته وحدت وتقارن این روزها با سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله مبارک دهه فجر و با هدف گرامیداشت این ایام ، جشن بهار فجر با حضور خانواده های کارکنان پتروشیمی بندرامام در سالن بزرگ ورزشی شهرک بعثت برگزار گردید .
بنابر این گزارش این جشن ها که شامل برنامه های متنوع فرهنگی ، هنری بود به مدت سه شب و در پنج برنامه جهت خانواده کارکنان شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام و شرکتهای تابعه به اجرا در آمد و اوقات مفرحی را برای خانواده ها رقم زد.

00005

همزمان با سالروز ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و فرا رسیدن دهه مبارک پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران جشن بهار فجر در پتروشیمی بندرامام برگزار گردید .

 

 

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام همزمان با آغاز هفته وحدت وتقارن این روزها با سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله مبارک دهه فجر و با هدف گرامیداشت این ایام ، جشن بهار فجر با حضور خانواده های کارکنان پتروشیمی بندرامام در سالن بزرگ ورزشی شهرک بعثت برگزار گردید .بنابر این گزارش این جشن ها که شامل برنامه های متنوع فرهنگی ، هنری بود به مدت سه شب و در پنج برنامه جهت خانواده کارکنان شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام و شرکتهای تابعه به اجرا در آمد و اوقات مفرحی را برای خانواده ها رقم زد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 6.0