پایان سال ۱۴۰۰ با افتخاری دیگر برای بزرگترین پتروشیمی ایران/ کسب گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه کیفیت IMS توسط پتروشیمی بندر امام

۲۶ اسفند، ۱۴۰۰ by in category اخبار و رسانه with ۰ and 0

پتروشیمی بندرامام پس از یکپارچه‌سازی شرکت‌ها در «پتروشیمی بندرامام نوین» موفق به اخذ گواهینامه‌های مدیریتی IMS شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، از نهم بهمن ماه تا ۲۲ اسفندماه سال ۱۴۰۰ سیستم‌های مدیریتی شرکت توسط ۱۰ نفر از ممیزان مجرب و خبره مورد ممیزی قرار گرفت که این ممیزی‌ها با نتایج مطلوب بی‌سابقه‌ای همراه و پتروشیمی بندرامام موفق به کسب گواهینامه سیستم‌های مدیریت یکپارچه کیفیت IMS شد.

این ممیزی‌ها با انجام ۱۲۶ نفر روز بر اساس استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001)، سیستم مدیریت زیست محیطی (ISO14001) و سیستم مدیریت ایمنی و سلامت شغلی (ISO45001) صورت گرفت.

پتروشیمی بندرامام کسب گواهینامه IMS را برای اولین بار پس از تجمیع شرکت‌های تابعه و فعالیت بعنوان یک مجموعه واحد بصورت یکپارچه و در سطح کلان محقق کرد.

گفتنی است در جلسه اختتامیه، سرممیز به لحاظ تعدد روزها و گستردگی کار از ممیزی پتروشیمی بندرامام بعنوان بزرگ‌ترین ممیزی در سطح کشور یاد کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.6