سالن سینما

سالن سینما مجموعه اندیشه در سال ۱۳۷۹ با فیلم سینمایی دختران انتظار فعالیت خود را آغاز نمود.گنجایش سالن ۲۸۰ نفر است و حدود ۱۲ سال است که به صورت مرتب فیلم های سینمایی روز کشور را به صورت روزانه و بدون وقفه در دو سانس پس از تأیید پروانه نمایش فیلم های سینما توسط اداره ارشاد اسلامی اکران می نماید که تقریباً ۴۵-۴۰ فیلم در سال نمایش داده می شود.

سانس اول نمایش ساعت۲۰-۱۸ (عمومی) و سانس ۲۲-۲۰ (خانوادگی) می باشد. نفرات شرکتی با ارائه کارت عضویت باشگاه می توانند به تعداد اعضای کارت بلیط تهیه نمایند و همچنین افرادی که غیرشرکتی هستند بلیط خود را با هزینه مصوب دریافت می کنند. بلیط سینما روزانه یک ساعت قبل از اکران فیلم به فروش می رسد.

سانس های فوق العاده سازمان ها،ادارات ،مدارس و غیره می توانند با ارائه درخواست جهت استفاده از سانس های فوق العاده سینما اقدام نمایند و از سانس مذکور به صورت ویژه استفاده نمایند. مراسم و جشن ها سالن سینما علاوه بر اکران فیلم ، مراسماتی که از نظر تعداد نفرات گنجایش بالایی را می طلبد و سالن آمفی تئاتر جوابگو نمی باشد در آن انجام می گیرد که معمولاً شرکت های پتروشیمی منطقه از آن استفاده می نمایند.

سالن آمفی تئاتر

سالن آمفی تئاتر مجموعه اندیشه که همزمان با سالن سینما در سال ۱۳۷۹ راه اندازی گردید میزبان برنامه های مختلف،جشن ها ،سمینارها،نمایش ها،تئاترها و همایش ها می باشد.

گنجایش فعلی سالن آمفی تئاتر ۱۶۸ نفر می باشد و دارای امکانات سیستم صوتی و ویدئو پرژکشن می باشد که بیشتر شرکت های منطقه مراسم ها و سمینارهای خود را در این سالن برگزار می نمایند.

نمایش تئاتر: گروه های مختلف هنری می توانند با ارائه درخواست و مجوز اداره ارشاد می توانند نمایش ها و برنامه های خود را در سالن آمفی تئاتر برگزار نمایند. دوره های آموزشی: سازمان ها ، شرکت ها و ادارات منطقه با ارائه درخواست دوره های آموزشی خود را در عناوین و موضوعات مختلف در سالن آمفی تئاتر برگزار می نمایند.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام می باشد.