پیام مدیر عامل

باعث افتخار است که انتشار نخستین گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی شرکت پتروشیمی بندرامام با حمایت کامل تیم مدیریتی فعلی شرکت و مشارکت فعال کلیه همکاران مسئول، در مجمع عمومی سالانه صاحبان سهام محقق شد. پتروشیمی بندرامام نخستین شرکتی است که در کل صنعت نفت کشور، گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی خود را هم‌زمان با برگزاری مجمع سالانه خود ارائه می‌کند. این اقدام نشان از اهمیت و تاثیر این گزارش در میان ذی‌نفعان کلیدی و تصمیم‌سازان اصلی شرکت دارد.

لذا با تاکید بر داشتن امید، عزمی راسخ و گام‌هایی بلند در شرکت پتروشیمی بندرامام برای عزت و آبادانی ایران سرافزار. اعتقاد تک تک کارکنان شرکت پتروشیمی بندرامام بر این است که این عزت و آبادانی با تکیه بر قانون‌مداری، خردورزی و مشارکت عمومی حاصل شده و منجر به توسعه پایدار و متوازن منطقه و در نهایت کشور عزیزمان ایران می‌شود. پس، ما برآنیم که “فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم!”

و من‌اله توفیق
حمیدرضا رستمی
مدیرعامل

گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت های اجتماعی

گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام سال ۱۳۹۷ نخستین گزارشی است که به تشریح جامع رویکردها، برنامه‌ها و فعالیت‌های شرکت در مدیریت پایدار و مسئولانه کسب‌ و کارش در جنبه‌های اقتصادی، محیط زیستی و اجتماعی می‌پردازد. این گزارش مخاطب را با رویکرد شرکت به‌عنوان یک شهروند شرکتی مسئول آشنا می‌کند. همچنین، متناسب با اهداف تعیین شده، به تشریح برنامه‌ها و اقدامات صورت گرفته و دستاوردهای حاصل شده در محورهای منابع انسانی، محیط زیست، جامعه و اقتصادی در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ می‌پردازد. علاوه بر این، با توجه به اینکه این گزارش نخستین گزارش عملکرد پایدار شرکت است، برخی از مهم‌ترین اقدامات و دستاوردهای حاصل شده در چند سال اخیر نیز در آن منعکس شده‌اند.

با ما در تماس باشید

دریافت گزارش عملکرد

Sustainability Report

BIPC

دریافت اقدامات سال جاری

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 6.0