منشور اخلاقی

شرکت پتروشیمی بندرامام خط و مشی خود را بر اساس پایبندی به اصول، درستی، صداقت و رفتارهای حرفه ای به شرح زیر قرار داده است :

۱- مشتریان: با مشتریان خود مودبانه ، دوستانه و منصفانه رفتار نموده و جلب رضایت خاطر آنان را منظور می دارد.

۲- فروشندگان و پیمانکاران:  فروشندگان و پیمانکاران خود را در یک شرایط آزاد و منصفانه انتخاب می نماید .

۳- کارکنان:  با کارکنان خود رفتاری مبتنی بر کرامت انسانی داشته و توجه به سلامتی و ایمنی آن ها را سر لوحه برنامه های خود قرار می دهد و برای آنان امکان ابراز وجود و رشد را در یک محیط مشارکتی فراهم می نماید.

۴- منطقه: به مسائل منطقه و حوزه فعالیت خود توجه ویژه داشته و در راستای اعتلای امور فرهنگی ، آموزشی و ورزشی با مسئولین ذیربط همکاری می نماید.

۵- محیط زیست:  شرکت پتروشیمی بندرامام ، به مسئولیت خود در زمینه حفظ محیط زیست وقوف کامل دارد و تلاش می نماید در راستای توسعه پایدار ، پایبند به اصول بوده و حداکثر تلاش خود را معطوف به کاهش آلاینده های زیست محیطی با استفاده از مناسب ترین فن آوری های موجود می نماید.

۶- سهامداران / شرکت های فرعی:  شرکت پتروشیمی بندرامام ، با سهامداران و شرکت های فرعی خود بر اساس احترام متقابل و تبادل دقیق ، صادقانه و شفاف اطلاعات عمل می نماید.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.6