استخر، سونا و جکوزی موج

استخر موج مجموعه اندیشه با ابعاد ۱۷*۳۳ شامل رختکن کارکنان به تعداد ۱۲۲ عدد، کمد تکنفره ، ده عدد اتاقک دوش،سه عدد سرویس بهداشتی با تهویه مطبوع و سیستم های خنک کننده و گرمایشی همچنین دارای اتاقک سونای خشک و سونای بخار،جکوزی و حوضچه آب سرد ،استخر مخصوص کودکان طراحی و ساخته شده که روزانه به صورت میانگین پذیرایی حداقل ۲۰۰ نفر از کارکنان و خانواده های آنها می باشد.

استخر موج همچنین دارای سکوی تماشاگران در دو طرف که با نصب ۷۲۰ عدد صندلی در هنگام برگزاری مسابقات جهت استفاده تماشاگران مورد استفاده قرار می گیرد. ضمناً این استخر دارای اتاق اورژانس و همچنین اتاقی جهت استراحت ناجیان غریق در انتهای قسمت کم عمق می باشد. محوطه استخر دارای سیستم خنک کننده در تابستان و گرم کننده در زمستان می باشد و در قسمت رختکن های جانبی تعداد ۵۶ عدد کمد یکنفره جهت استفاده میهمانان صنایع پتروشیمی درنظر گرفته شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختمان استخر مجهز به سیستم صوتی می باشد که جهت آرامش بیشتر همکاران در فواصل بین سانس ها از آهنگ ملایم و بی کلام استفاده می نماید. طبق برنامه ریزی های انجام شده استخر روزهای شنبه،دوشنبه و پنجشنبه در اختیار بانوان و سایر روزها جز چهارشنبه که استخر تعطیل می باشد در اختیار آقایان قرار می گیرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام می باشد.