مجموعه رستورانهای خدمات اجتماعی

عملیات طبخ و توزیع غذا جهت کارکنان، خانواده ها و میهمانان در این بخش در چهار رستوران شامل رستوران هتل و رستوران اندیشه در شهرک بعثت ، رستوران خیام در شهر چمران و رستوران توحید در ماهشهر انجام می شود.

بخش ویژه (VIP ) ، این بخش در طبقه فوقانی رستوران هتل واقع گردیده که شامل ۱۵۰ عدد صندلی غذاخوری و ۵۶ عدد میز غذا خوری میباشد . که وظیفه پذیرائی از میهمانان ویژه پتروشیمی بند امام و دیگر شرکتهای پتروشیمی واقع در منطقه ویژه اقتصادی را عهده دار می باشد .

رستوران خانوادگی اندیشه واقع در طبقه فوقانی مجموعه فرهنگی اندیشه شهرک بعثت میباشد که عملیات طبخ و توزیع غذا برای خانواده های محترم کارکنان پتروشیمی بندر امام و دیگر شرکتهای صنایع پتروشیمی درمنطقه را سرویس دهی مینماید. این رستوران روزانه با آماری بالغ بر ۵۰۰ پرس غذای مظروف ( بیرون بر ) و همچنین باآماری بالغ بر ۲۵۰ پرس غذای گرم به صورت سرو روی میز از خانواده های گرامی پذیرایی مینماید. بعضا“ با توجه به برگزاری اجلاس ، سمینار و مراسمات ویژه دیگر، بنابر نیاز و تشخیص مدیران شرکت پتروشیمی بندر امام اینگونه مراسم را نیز به نحو مطلوب سرویس دهی مینماید.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.5.1