ورزش

پتروشیمی بندرامام به عنوان قطب صنعت کشور در عرصه تولیدات محصولات پتروشیمی و بمنظور حمایت از جامعه ورزشی کشور در چهارچوب سیاستهای کلان نظام جمهوری اسلامی , نهادینه نمودن بنیانهای ورزشی , بصورت حضور در ورزش حرفه ای کشور و اجرای ورزش همگانی در بین خانواده ها را رسالتی میداند بر خویشتن که, الگو باشد در راستای گسترش فضای ورزشی و نشان دادن جایگاه والای سلامتی و شادابی در بین خانوادها و همچنین پیشگیری از انحرافات اجتماعی.

از این رو در عرصه لیگ برتر و حرفه ای کشور در رشته های بسکتبال و پینگ پنگ آقایان و شطرنج بانوان نقش آفرینی مینماید که این مهم باعث ایجاد انگیزه بیشتر جهت روی آوردن به امر ورزش و تفریحات سالم و بروز هیجانات درونی و ابراز نمودن احساسات در حین برگزاری مسابقات , بویژه در بین فرزندان محروم شهرستان ماهشهر میباشد.

هدف دیگر باشگاه آموختن فرهنگ ورزش کردن با هدف مشخص و تلاش برای رسیدن به هدف است . معرفی بازیکنان بومی این شهرستان از طریق باشگاه پتروشیمی بندرامام به تیم های لیگ برتر و ملی کشور به خوبی گویای این مطلب است.

امور ورزش بندرامام از سال ۱۳۷۰ رسما“ فعالیت خود را بصورت همگانی و حرفه ای آغاز نمود. در ابتدای امر با شرکت در مسابقات استانی و کشوری توانست امتیاز حضور در مسابقات لیگ برتر کشور را در سال۱۳۷۶ بدست آورد و در سال ۱۳۹۳ با تاسیس باشگاه پتروشیمی بندرامام به کار خود رسمیت بیشتر بخشید.

وب سایت باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت در اختیار شرکت پتروشیمی بندرامام (سهامی عام) می باشد | طراحی و تولید اداره فن آوری اطلاعات | نگارش 5.6